#2015-12-17 08:07:40 

StrasznaSowa

Użytkownik

Hej, mam pytanie, czy byliście kiedyś w gospodarstwie agroturystycznym? Czy warto w takim miejscu spędzać wakacje, urlop albo ferie? Ja nigdy nie gościłam w takim gospodarstwie, bo wydawało mi się, ze tam jest nudno. Do tej pory zawsze wyjeżdżałam na zorganizowane wycieczki i nocowałam w hotelu. Raz tylko byłam na wakacjach z mężem w domu prywatnym. Od niedawna mamy dziecko i słyszeliśmy, że odpowiednim miejscem na urlop dla nas byłoby właśnie gospodarstwo agroturystyczne.
#2015-12-17 08:49:16 

Dobra_Ciocia

Użytkownik

Ja odkryłam agroturystykę właśnie wtedy, gdy zostałam mamą. To dobry pomysł na spędzanie czasu, jeśli nie nastawiasz się na imprezy i poznawanie nowych ludzi, ale na ciszę i spokój w otoczeniu przyrody i w towarzystwie bliskich Ci osób. Zwykle w takich miejscach są atrakcje dla małych dzieci oraz dla całych rodzin.
#2015-12-17 10:18:55 

StrasznaSowa

Użytkownik

Aha, a czy możesz polecić jakieś konkretne sprawdzone gospodarstwo agroturystyczne? Fajnie by było zobaczyć na zdjęciach w necie, jak wygląda na zewnątrz i w środku.
#2015-12-17 11:16:08 

Dobra_Ciocia

Użytkownik

Nie pamiętam nazw wszystkich gospodarstw, w których gościliśmy, a było ich już kilka. Najbardziej zapamiętałam jedno, które jest bardzo ładne i ma również atrakcyjną wizualnie stronę internetową. Szczegóły oferty znajdują się pod adresem brzezina-agroturystyka.pl/agroturystyka/. Dowiesz się, gdzie dokładnie jest położony wspomniany obiekt i jak jest wyposażony.
#2015-12-17 13:14:22 

StrasznaSowa

Użytkownik

Dzięki, to naprawdę świetna oferta. Za jej wyborem przemawia też to, że ten ośrodek znajduje się całkiem niedaleko od mojego miasteczka. Nie sądziłam, iż agroturystyka w Wielkopolsce może wydać mi się tak interesująca. Mam nadzieję, że się nie rozczaruję.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015