#2015-12-03 10:01:18 

SzczęśliwaMania

Użytkownik

Witajcie, czy orientujecie się może, czy znajdę w Żywcu jakiś domek na sprzedaż? Wydaje mi się, że jest to bardzo popularne miejsce ze względów turystycznych, więc podejrzewam, że raczej ludzie niechętnie wyprowadzają się stamtąd.
#2015-12-03 12:07:33 

Pierwsza

Użytkownik

Pewnie, że popularne, ale to nie znaczy, że wszyscy mieszkańcy chcą tam zostać na stałe. Jednych ciągnie do większych miast, innych za granicę, poza tym różnie w życiu bywa i są różne powody, dla których ludzi się wyprowadzają. A ty czemu chcesz tam zamieszkać?
#2015-12-03 12:18:20 

SzczęśliwaMania

Użytkownik

Mam sentyment do tego miejsca i tam chciałabym założyć rodzinę. Mam trochę oszczędności, a gdyby to nie wystarczyło, to mogę wziąć kredyt. Zależy mi, żeby spędzić następne lata mojego życia w pięknej okolicy, a nie w otoczeniu wielkomiejskiego hałasu.
#2015-12-03 12:26:56 

Pierwsza

Użytkownik

OK., więc powinnaś przejrzeć rozmaite ogłoszenia w gazetach i internecie z atrakcyjnymi nieruchomościami na sprzedaż w Żywcu. Myślę, że najlepiej będzie poszukać w ten sposób. Jeśli okaże się, że jakiś dom sprzedaje agencja nieruchomości, zadzwoń do niej i umów się na oglądanie domu – to jeszcze do niczego nie zobowiązuje. Ja niestety nie znam nikogo osobiście, kto miałby w Żywcu domek do sprzedania, ale myślę, że rzetelne biuro nieruchomości na pewno ci pomoże.
#2015-12-03 13:41:11 

SzczęśliwaMania

Użytkownik

Dobra myśl, tak zamierzam zrobić. Dobre biuro nieruchomości powinno dać mi kilka propozycji i pozostawić mi wybór po obejrzenoiu wszystkich interesujących mnie domków. Mam nadzieję, że jakiś przypadnie mi do gustu i nic nie stanie na przeszkodzie do zakupienia go przeze mnie i zamieszkania w nim na stałe.
#2015-12-03 14:47:10 

Pierwsza

Użytkownik

Oby tak było, trzymam za ciebie kciuki i życzę ci, żebyś znalazła w Żywcu swoje miejsce na ziemi. Pa!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015