#2020-10-13 05:41:20 

Gwiazdozbiór

Użytkownik

Witam wszystkich foruimowiczów. Ostatnio przechodzę niezłe zmiany w swoim życiu. Zmieniam miejsce zamieszkania, nie tylk jeśli chodzi o współlokatorów (w końcu się ożeniłem), ale także województwo. Chcemy rozpocząć nowe życie i także od nowa urządzić własne mieszkanie. Została nam kwestia oświetlenia. Kupiłem świetne lampy na taras z czujnikiem ruchu w sklepie internetowym. Chciałbym wybrać też jakieś oświetlenie łazienkowe, najlepiej też z oferty tego sklepu bo jestem zadowolony z zakupów.
#2020-10-13 07:10:32 

Fructis

Użytkownik

Tylko kwestia tego, jakie chcesz te oświetlenie. Stojące, wiszące, ścienne? Chyba, że liczysz na naszą radę ogólnie, także w tej kwestii.
#2020-10-13 09:19:06 

Gwiazdozbiór

Użytkownik

Tak tak, sam nie wiem jakie oświetlenie jest najlepsze do łazienki a że na stronie jest ogromny wybór, to tym bardziej ciężko mi zdecydować.
#2020-10-13 11:55:52 

Fructis

Użytkownik

Ja wybrałbym lampy LED nad lustro. W łazience nie spędzasz jakoś ogromnie dużo czasu za jednym razem, dlatego takie delikatne oświetlenie będzie spełniało swoją funkcję, a jednocześnie ładnie wyglądało. No i Twja kobieta podczas kąpieli poczuje się jak w Spa.
#2020-10-13 13:04:35 

Dobra_Ciocia

Użytkownik

Potwierdzam! Takie lampy przy lustrze bardzo potęgują klimat pomieszczenia. I ciało lepiej wygląda w lekko przygaszonym świetle. Jeśli nie chcesz mieć w swojej łazience typowych halogenów, polecam kinkiet globo, też fajnie wygląda przy lustrze, w okolicy wieszaka z ręcznikami. Ja taki właśnie posiadam.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015