#2019-10-28 02:45:32 

CzarnaMgła

Użytkownik

Cześć. Zauważyłam, ze coraz więcej firm z branży edukacyjnej, w której działam, decyduje się na pozycjonowanie swojej strony w internecie. Podobno to w duzej mierze decyduje o wzroście ilości odwiedzin strony, a co za tym idzie, zwiększeniu liczby klientów... A ile może kosztować usługa pozycjonowania?
#2019-10-28 05:01:19 

Dobra_Ciocia

Użytkownik

To w duzej mierze zależy od siły konkurencji stron innych firm z Twojej branży. Nie wiem jak to jest w dziedzinie edukacji, ale podejrzewam, że konkurencja jest dośc duża, więc cena pozycjonowania może wynieść nawet kilka tysięcy złotych miesięcznie.
#2019-10-28 07:18:54 

CzarnaMgła

Użytkownik

No to sporo. Nie wiem więc, czy gra jest warta świeczki. Może lepiej wdrożyć inne dzialania, które spowodują większe zainteresowanie ofertą mojej firmy. Np. jakieś darmowe lekcje pokazowe albo konkursy w mediach społecznościowych.
#2019-10-28 09:36:17 

Dobra_Ciocia

Użytkownik

Takie działania też możesz wprowadzić, ale nie ma co się od razu zniechęcać do pozycjonowania. Może w Twoim przypadku cena będzie jednak niższa niż przypuszczałam. Najlepiej, jeśli skorzystasz z darmowej wyceny pozycjonowania, dostępnej pod adresem internetowym Wycenpozycjonowanie.pl. Sama z niej kiedyś korzystałam i uważam, ze to przydatne narzędzie.
#2019-10-28 10:06:20 

CzarnyPies

Użytkownik

Też znam i polecam ten portal oferujący bezpłatną wycenę. Kiedy interesowałem się tym, ile kosztuje pozycjonowanie strony www, wypełniłem znajdujący się tam formularz, gdzie trzeba m.in. wpisac slowa kluczowe, no i szybko uzyskałem odpowiedź. Dowiedziałem się też, że w kontekście wysokości opłaty najwazniejszy jest rodzaj fraz i rezultat, jaki zamierzamy osiągnąć. Chcąc wiedzieć, ile kosztuje pozycjonowanie strony www, należy mieć też rozeznanie, czy dane frazy są bardzo popularne w sieci czy tez niekoniecznie. Wiąże się z tym również możliwość negocjacji cen.
#2019-10-28 12:15:32 

Dobra_Ciocia

Użytkownik

No zgadza się, bo jeśli zamiast bardzo popularnych fraz wybierzesz mniej popularne, ale również mogące wypozycjonowac Twoją stronę, koszt pozycjonowania staje się niższy.
#2019-10-28 12:34:54 

CzarnaMgła

Użytkownik

Trochę to skomplikowane, ale jednak przekonaliście mnie, aby skorzystać z tej bezpłatnej wyceny
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015