#2019-07-08 05:11:44 

CzarnaMgła

Użytkownik

Czy to prawda, że buty Adidasa o tej samej długości podeszwy mają inny rozmiar w przypadku obuwia damskiego i inny w przypadku obuwia męskiego?
#2019-07-08 07:18:03 

Krawaciarz

Użytkownik

nigdy o czyms takim nie słyszałem. Jak kobieta albo mezczyzna ma stope o długości powiedzmy 25cm to buty powinny miec taki sam rozmiar. Dlaczego miałoby byc inaczej?
#2019-07-08 08:00:46 

HybaONA

Użytkownik

Różnica jest, ale tylko w przypadku rozmiarów amerykańskich. Na tej stronie https://ctxsport.com/rozmiarowka-adidas/ masz podane dokładne tabele rozmiarów Adidas i tam jest dokładnie zaznaczone, jaki jest rozmiar dla danej długości stopy. W przypadku amerykańskiej rozmiarówki jest wyrazna róznica pomiedzy butami meskimi i damskimi. Buty w tym samym rozmiarze będa mialy różną numeracje. Meskie będa miały mniejsze numery niz damskie. Taka specyfika i nic na to nie poradzisz. Jeśli czytasz numeracje europejska to różnic nie będzie.
#2019-07-08 10:02:44 

Krawaciarz

Użytkownik

nawet nie wiedziałem ze jest jakas numeracja amerykanska, w Polsce wszystkie buty maja podawana numeracje europejska dlatego bylem przekonany ze zadnych roznic nie ma
#2019-07-08 10:37:51 

Bełchatowianka

Użytkownik

co za znaczenia jaka numeracja? Wystarczy zajrzec sobie do odwiedniej tabeli z rozmiarami Nike czy Adidas, przypasować długość stopy do numeru i juz wiesz co zamawiac. Każdy szanujący się sklep internetowy z obuwiem sportowym ma tabelki z rozmiarem butów Nike, Adidas czy innych znanych marek. Jak kupujesz w sklepie stacjonarnym to rozmiarowi w ogole nie maja znaczenia. Przymierzasz po kolei az trafisz na właściwy rozmiar. Z własnego doświadczenia wiem, ze czasami pasują na mniej buty w rozmiarze 39, a drugim razem 40 i to w przypadku butów tej samej firmy tylko inne modele. Takze różnie z ta numeracja bywa.
#2019-07-08 13:03:14 

StrasznaSowa

Użytkownik

każdy producent ma swoją numeracje i niby wszystko jest usystematyzowane, ale jak się przymierza buty różnych marek to zawsze są jakies różnice
#2019-07-08 14:46:12 

CzarnaMgła

Użytkownik

no wiem, że z tymi rozmiarami to jest niezły chaos, dlatego wolałam dopytać. Sprawdziłam sobie te tabele Adidasa i faktycznie różnica w zapisie numeracji występuje i jest różna dla butów damskich i męskich, ale tylko w rozmiarach amerykańskich. W naszym kraju nei powinno miec zadnego znaczenia, bo i tak na butach podawana jest numeracja europejska.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015