#2019-06-04 23:12:51 

Gwiazdozbiór

Użytkownik

od kilku dni chodzi za mną taka myśl… chciałbym spróbować seks telefonu. Mam jednak sporo obaw, bo to się może kojarzyć ze zboczeńcami. Zastanawiam się, jak zareagowałaby moja przyszła dziewczyna, gdyby dowiedziała się, że korzystałem z takich usług. Z drugiej strony, to chyba inny kaliber od prostytucji? Przecież to tylko telefon…
#2019-06-05 01:08:55 

Fructis

Użytkownik

ludzie dzwonią tam z różnych powodów. Ja myślę, że jak powód jest dobry, to nie ma się czego wstydzić. Jest sporo chłopaków, którzy są nieśmiali i nie wyobrażają sobie seksu z dziewczyną. Nie wiedzą co, jak, wstydzą się… No i taki telefon może im pomóc nabrać pewności siebie. A tak jak piszesz, to tylko telefon, żadna zbrodnia…
#2019-06-05 03:34:50 

CzarnaMgła

Użytkownik

moja koleżanka to nawet razem z mężem dzwoniła na taki tani seks telefon. Podobno dobrze się bawili. Ja byłam trochę zdziwiona, ale w sumie, czemu nie? Jeśli im to jakoś nakręca związek i atmosferę w łóżku. Zdecydowanie gorsza jest nuda i stagnacja. Czasem można sobie poeksperymentować. Dla mnie tani seks telefon jest do zaakceptowania, ale oczywiście gdyby mój partner chciał korzystać, chciałabym wiedzieć… Żeby nie za plecami.;)
#2019-06-05 04:59:17 

Gwiazdozbiór

Użytkownik

ja nie mam dziewczyny, więc nie ma tego problemu.;) w sumie spodziewałem się innych odpowiedzi… bardziej negatywnych.
#2019-06-05 06:18:55 

KolegaOli

Użytkownik

mamy XXI wiek, raczej nikogo takim telefonem nie zszokujesz. Ludzie mają różny poziom tolerancji, ale ogólnie sam telefon to naprawdę nic takiego. Pobawisz się trochę, nabierzesz wprawy, tyle. Chyba, że jesteś seksoholikiem, wtedy warto się bardziej przyjrzeć tej potrzebie i się leczyć. Ale nie wydaje mi się, że jesteś.;)
#2019-06-05 07:39:41 

Gwiazdozbiór

Użytkownik

nie, nie jestem, nie mam doświadczenia nawet w tych sprawach… dlatego tak myślę o tym telefonie…
#2019-06-05 10:03:47 

HybaONA

Użytkownik

wiecie co, nie tylko faceci dzwonią na gorącą linię. Ja też raz spróbowałam. Chyba z ciekawości… Chciałam dowiedzieć się czy mogę nauczyć się czegoś od profesjonalistek. Czy to jest faktycznie podniecające, czy obleśne. No i przyznam. To pierwsze.:D
#2019-06-05 12:32:39 

CzarnaMgła

Użytkownik

chodzi chyba ogólnie o wyobraźnię i fantazje erotyczne, one zawsze mają w sobie dużą moc. Czasem jedna sugestia przez telefon może zdziałać więcej, niż realny kontakt. Zależy jak kto umie pokierować rozmową.;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015