#2018-02-15 04:37:53 

GniewnyHubert

Użytkownik

W jaki sposób najprościej założyć oświetlenie pod szafkami w kuchni? Interesuje mnie sposób z którym poradzi sobie laik jakim bez wątpienia w kwestii elektryczności jestem :)))
#2018-02-15 07:18:49 

PanPola

Użytkownik

Hehe, to nie tylko Ty tak masz, ale akurat tematykę wybrałeś prostą, więc spokojnie sobie dasz radę. Tutaj wystarczy dobrze dobrana taśma ledowa i kwestia zasialania i możesz do pracy przystąpić.
#2018-02-15 07:39:42 

Bełchatowianka

Użytkownik

Dokładnie tak jak piszesz. Najlepszy sprzęt do tego znajdziesz tutaj https://www.ultra-elektro.pl/pl/blog/post/oswietlenie-podszafkowe-w-kuchni-montaz-tasmy-led a i zasada funkcjonowania zostala bardzo dobrze opisana. Oświetlenie podszafkowe kuchenne można naprawdę bardzo szybko zmontować wybierając przy tym najprosztsze zestawy. Zmiany po montazy, oczywiście te wizualne są bardzo duże.
#2018-02-15 08:06:26 

StrasznaSowa

Użytkownik

Zgadza się, jeśli ktoś nie ma zbyt wielu środków na to, żeby dokonać metamorfozy w swoim mieszkaniu to takie proste triki na pewno się przydadzą i bardzo szybko będszie można zauważalnych zmian dokonać. Sama to robiłam, ale akurat w pokoju za telewizorem. Taka taśma daje wspaniały efekt.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015