#2018-02-12 04:11:50 

Dobra_Ciocia

Użytkownik

Temat aptek internetowych jest szeroki, wiem :) Ale cały czas szuka się oferty lepszej od innych i ja też w tym nie ustaję. Gdyby ktoś był uprzejmy się podzielić jakimś konkretnym namiarem to byłoby miło. Chodzi mi zwłaszcza o leki dla dzieci ale nie tylko o nie.
#2018-02-12 05:56:05 

Krawaciarz

Użytkownik

Jak tak sobie obserwuję to chyba większość aptek w sieci ma lepsze ceny aniżeli te tradycyjne. Cenniki tam ostro poszły w górę i nie da się temu zaprzeczyć. Internet to teraz dla wielu pacjentów prawdziwe koło ratunkowe.
#2018-02-12 06:38:13 

CzarnyPies

Użytkownik

Nie pamiętam kiedy ostatni raz kupowałem jakiś lek tak normalnie, może witaminę C ;) Cała reszta to jest zamawiana online. I nigdy jeszcze nie miałem powodów do narzekań na cenę ani na nic innego.
#2018-02-12 06:53:47 

ZorroPolski

Użytkownik

Interesująco wygląda w tej chwili AptekaMini.pl – przyjazna, bardzo przejrzysta i mają sporo ciekawych ofert. Zniżki na wiele leków czy suplementów diety również warto polecić.
#2018-02-12 07:09:33 

Dog

Użytkownik

Pytanie nie jest łatwe, bo nigdy nie ma się pełnej wiedzy o ofertach aptek. Najtańsze leki raczej na pewno znajdziesz w sieci, bo faktycznie średnia cen jest tam zawsze niższa. Ja zazwyczaj zamawiam tu https://www.aptekamini.pl/ i w moim przekonaniu trudno byłoby znaleźć coś tańszego. Leki przychodzą na czas, wszystko zawsze jest w magazynie... Myślę że ta oferta raczej Cię nie rozczaruje.
#2018-02-12 07:45:02 

Fyjołek

Użytkownik

Mam kilka leków do kupienia, nie jakieś poważne ale muszę je mieć w domu... Chyba pora się bliżej zainteresować tematem, dzięki za namiary!
#2018-02-12 08:20:33 

KrólowaLata

Użytkownik

Mnie zastanawia takie zróżnicowanie względem cen na leki. Faktycznie jak ktoś ma mniej zasobny portfel i akurat jakieś problemy ze zdrowiem to musiałby tylko siedzieć i poszukiwać tych tańszych lekarstw.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015