#2017-12-22 05:57:08 

Koło

Użytkownik

Kilka dni temu podczas spaceru wózkiem zostawiełm gdzieś przez nieuwagę całą torbę z wyposażeniem. Była tam folia przeciwdeszczowa na wózek, pokrowiec i kilka innych akcesroiów wózkowych. Jak przypuszcacie torba się nie odnalazła. Szukam sklepu, w którym bedę mógł uzupełnić braki uniwersalnie, bez konkretnego modelu wózka.
#2017-12-22 08:13:15 

GniewnyHubert

Użytkownik

Tak szczerze mówiąc, to chyba tylko takie zakupy Ci pozostają, bo inaczej to cały zestaw wózkowy pewnie z wózkiem musiałbyś kupić. Nie chce wiedzieć nawet co miałeś w domu jak się żonie pochwaliłeś o tej zgubie.
#2017-12-22 08:24:37 

HybaONA

Użytkownik

Zależy od żony, jak wyrozumiała to pewnie bez problemu. Ale juz tak, żeby pomóc to zajrzyj sobie tutaj https://wyprawkowy.pl/dodatki-do-wozkow-378 i masz całe mnóstwo różnych akcesoriów, które na pewno powinny byc przy wózku, czy nawet w wózku. Ja w razie uszkodzeń uzupełniam sobie niektóre elementy. Na przyjład ostatnio folia mi się przedarła i zamówiłam sobie nową :)))
#2017-12-22 09:04:25 

CzarnaMgła

Użytkownik

Folie to akurat lubią się przedrzeć, tym bardziej, że przechowujemy je w różnych miejscach, które akurat nie są do tego przeznaczone.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015