#2017-12-07 01:00:12 

KrólowaLata

Użytkownik

Witam. Aż trochę wstyd się przyznać, ale odkryłam, że moje dziecko ma wszy… Jedno niby, ale mam trójkę, więc pewnie zaraz będą miały wszystkie. I dlatego szukam jakiejś dobrej apteki online, w której kupię jakieś leki na to. Szampony specjalne i tego typu rzeczy. Polecicie coś sprawdzonego, gdzie mam tego szukać?
#2017-12-07 02:08:50 

Dobra_Ciocia

Użytkownik

A tam wstyd się przyznać, moje też niestety miały całkiem niedawno. W przedszkolu złapały i był wielki dramat co z tym zrobić. Teraz już problem z głowy a dzieciaki mają nauczkę, żeby zwracać uwagę od kogo nakrycia głowy biorą i jak dbają o czystość swoją własną. Tutaj sobie zajrzyj i zapoznaj się z różnymi preparatami na wszy dla dzieci: http://www.apteka-internetowa-24.pl/category/dziecko-wszy. Możesz tam wybierać między różnymi sprayami, szamponami i tego typu rzeczami.
#2017-12-07 03:00:29 

KrólowaLata

Użytkownik

Okej, dziękuję Ci bardzo i za słowa otuchy i za link. Moje właśnie też w przedszkolu chyba złapały, bo nie wiem skąd indziej mogłyby. W domu mamy porządek, nie mamy żadnego zwierzaka ani nic… A w przedszkolu podobno jakieś inne dzieci też mają, więc to jedyna źródło potencjalne. A ta apteka to sprawdzona, leki można w ciemno kupować?
#2017-12-07 03:47:16 

HybaONA

Użytkownik

Ja tego nie rozumiem, moje dziecko do przedszkola też chodzi i wszy nie ma. Jak się o dzieci dba, to ich nie złapą tylko myć trzeba.
#2017-12-07 05:55:57 

Dobra_Ciocia

Użytkownik

Apteka sprawdzona, jak najbardziej. Mają bardzo dużo informacji o lekach, nawet o zwykłych tabletkach przeciwbólowych można się sporo dowiedzieć, o tutaj: http://www.apteka-internetowa-24.pl/category/bez-recepty-preparaty-przeciwbolowe. Witaminy można wybrać dobre, wiedzę poszerzyć. Warto tam zajrzeć i sobie posprawdzać, poczytać.. A co do tych wszy to swoje dziecko można myć i można o nie dbać, ale jak się znajdzie ktoś, kto już wszy złapał np. od zwierzaka albo z innego powodu to zarazić się bardzo łatwo idzie, także nie ma na to rady, panią to też może spotkać.
#2017-12-07 08:36:20 

KrólowaLata

Użytkownik

Okej, super. Dzięki wielkie za polecenie w takim razie, lecę sprawdzić co tam mają i poczytać o tych wszystkich substancjach aktywnych, żeby dzieciaki pozbawić lokatorów niechcianych :P I co prawda to prawda, można bardoz na dzieciaki uważać, ale różnie może być.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015