#2017-08-02 00:22:26 

Dobra_Ciocia

Użytkownik

Witam. Niedawno miałam stłuczkę, w wyniku której ucierpiał mój samochód. Ja trafiłam do szpitala na obserwację, ale raczej nic mi się nie stało, oprócz tego, ze byłam w lekkim szoku. Teraz kiedy już ze mną jest raczej wszystko w porządku, muszę poszukac samochodu zastępczego, bo naprawa tego uszkodzonego auta trochę potrwa. Gdzie w Łodzi otrzymam samochód zastępczy od firmy ubezpieczeniowej Hestia?
#2017-08-02 01:01:21 

KrólowaLata

Użytkownik

Wydaje mi się, że dobrze będzie zwrócic się o pomoc do dobrej wypożyczalni samochodów, która ma w swojej ofercie auta zastępcze. Z tego co mi wiadomo takie auta oferuje firma metropolis-rent.pl. Jest to sprawdzona łódzka wypożyczalnia, w której już niejednokrotnie wypożyczałam auta dla siebie i swojej firmy. Nie korzystałam co prawda nigdy z auta zastępczego, ale jestem pewna, iż ta wypożyczalnia takie samochody z OC sprawcy przydziela swoim klientom.
#2017-08-02 02:22:30 

Pierwsza

Użytkownik

Potwierdzam, w tej wypożyczalni w Łodzi samochód zastępczy od firmy Hestia można uzyskać. Szczegóły dotyczące tej oferty znajdują się pod adresem internetowym http://metropolis-rent.pl/samochod-zastepczy/. Wypożyczalnia oferuje profesjonalną pomoc osobom, które nie były sprawcami wypadków, a ich auta zostały uszkodzone w wyniku zdarzenia na drodze. Z bogatej floty swoich pojazdów wypozyczalnia wybiera takie auto zastępcze, które odpowiada potrzebom klienta.
#2017-08-02 04:01:56 

KrólowaLata

Użytkownik

Tak, tylko trzeba pamiętać o tym, iż auto zastępcze nie może być wyższej klasy niż uszkodzony samochód. Nie można też celowo przedłużać czasu wynajmu pojazdu, żeby potem nie było problemu z pokryciem kosztów przez ubezpieczyciela.
#2017-08-02 06:46:21 

Dobra_Ciocia

Użytkownik

Tak, wiem. Właśnie czytam o tym, jakie są wymogi dotyczące samochodu zastępczego. A czy w razie jakichs pytań i wątpliwości z tym związanych mogę liczyć na poradę tej wypożyczalni?
#2017-08-02 07:44:23 

KrólowaLata

Użytkownik

Tak, przedstawiciele wypożyczalni to kompetentne osoby, które chętnie odpowiadają na pytania swoich klientów.
#2017-08-02 09:59:53 

Dobra_Ciocia

Użytkownik

To dobrze, bo nigdy dotąd nie musiałam starać się o auto zastępcze. Liczę, że pracownicy wypozyczalnipomoga mi w załatwieniu związanych z tym formalności.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015