#2017-07-12 06:08:34 

Gwiazdozbiór

Użytkownik

Dość już mam pracy za marne grosze, ale że z czegoś trzeba życ to wybieram się za chlebem zagranice. Znajomi znajomych jezdża do pracy w Holandii wiec pomyslame ze moze tez spróbowac. Na pracy przy kwiatkach co prawda sie nei znam, ale jak człowiek chce to wszystkiego sie nauczy, także jak znacie jakies biuro, które zalatwia prace w Holandii, to piszcie.
#2017-07-12 06:27:42 

Fructis

Użytkownik

Nie musisz pracować przy kwiatkach czy innych roślinkach. W Holandii bez trudu znajdziesz pracę na produkcji czy w magazynie, a jak jeszcze masz uprawnienia na wózek widłowy, albo prawo jazdy kategorii C to już w ogóle prace masz jak w banku. O zarobkach nie wspominam, bo są kilka razy wyższe niż w Polsce.
#2017-07-12 08:31:27 

HybaONA

Użytkownik

Jak już bedziesz szukał biura pośrednictwa pracy w Holandii to zanim podpiszesz z kimś umowę sprawdź czy na pewno jest to legalne biuro zarejestrowane w państwowym rejestrze. Jak skorzystasz z oferty jakiejś szemranej firmy to z pracą moze byc róznie. A jak już o pracy mowa, to pod tym adresem http://marvelpc.pl/praca-w-holandii.html masz opisane średnie stawki za pracę w różnych branżach. Pamiętaj, że w Holandii stawki godzinowe zależa od tego, ile masz lat. Stawki dla młodych osób są niższe. Jak już masz więcej niż 23 lata to zarabiasz normalnie.
#2017-07-12 11:14:23 

Gwiazdozbiór

Użytkownik

Chciałbym mieć 23 lata:) niestety mam dużo wiecej. Na tej stronie są stawki brutto, a ile średnio można wyciągnac na miesiac po odjeciu podatkow. Pytam o najnizsza stawke w rolnictwie czy za prace w magazynie.
#2017-07-12 12:26:50 

HybaONA

Użytkownik

Obecnie na rękę dostaniesz za pełny miesiac jakieś 1400 euro.
#2017-07-12 13:12:09 

Gwiazdozbiór

Użytkownik

Wow! No to juz się nie ociągam tylko pisze CV. Może akurat ktos mnie przyjmie
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015