#2017-07-11 02:17:13 

Dziura

Użytkownik

Witam. Szukam oferty firmy która zaproponuje coś bardziej niestandardowego niż zwykły biały dyplom ze stosownym napisem. Możecie mi coś polecić? Będę wdzięczna
#2017-07-11 04:11:19 

HybaONA

Użytkownik

Jeśli mogę coś doradzić to wydaje mi się że własnie taki dyplom, tzn stonowany i poważny, będzie lepszy. Dlaczego? Bo wygląda poważniej i bardziej prestiżowo, no a nauka w gruncie rzeczy to powazna sprawa prawda? Wydaje mi się że takie wyróżnienie zrobi na dziecku większe wrażenie niż jakieś tam kolorowe kartki które powodują przerost formy nad treścią
#2017-07-11 06:36:02 

Dziura

Użytkownik

Może masz rację ale chyba bardziej w przypadku starszych dzieci :) takie małe dzieciaki jeszcze lubią takie rzeczy i sądzę że taki dyplom docenią o wiele bardziej niż poważny do którego może nawet nie zajrzą bo ich nie zainteresuje
#2017-07-11 09:21:41 

Bełchatowianka

Użytkownik

Zgadzam się z autorką, to prawda co pisze i też wiedzą o tym producenci dyplomów, łatwo zobaczyć, że na przykład tutaj http://www.bialyatrament.pl/pl/uko%C5%84czenia-klas-i-v dyplom dla pierwszoklasisty jest właśnie bardziej kolorowy i atrakcyjny niż dla starszych dzieci. Nawet w przypadku dyplomu potrzebne jest dobre dopasowanie do wieku odbiorców, to ma wbrew pozorom bardzo duże znaczenie :)
#2017-07-11 11:32:55 

Dziura

Użytkownik

No tak, sama tego nie wymyśliłam oczywiście, to podejście pedagogiczne. Te dyplomy z linku podobają mi się, przyjrzę im się bliżej. Dziękuję za rozmowę i pozdrawiam :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015