#2017-07-05 00:52:09 

Gwiazdozbiór

Użytkownik

Jestem sportowcem i niestety chyba mój organizm zaczyna trochę strajkować. Pojawiły się problemy ze stawami i kłopot z bolesnością pleców. Musiałem zrezygnować z treningów, masaże pomagają ale nie likwidują przyczyn. Ponoć metodą Orthokine można sobie bardzo pomóc. Czy macie wiedzę gdzie to wykonują?
#2017-07-05 01:52:54 

Fructis

Użytkownik

Aktualnie to niby jedna z nowocześniejszych metod radzenia sobie z problemami w zakresie bóli stawów i nie tylko. Dla mnie opis metody brzmi jak wyższa technologia medyczna, chyba nie wszędzie da się to przeprowadzić.
#2017-07-05 04:50:31 

Dog

Użytkownik

Oczywiście że nie wszędzie – zabiegi takie realizują jedynie placówki certyfikowane a tych w całej Polsce jest ograniczona ilość. Na bank słyszałem że jest jakieś miejsce w Warszawie gdzie to robią ale nie kojarzę nazwy.
#2017-07-05 04:58:45 

Dziura

Użytkownik

To jest terapia białkami wyhodowanymi z krwi pacjenta – rzeczywiście brzmi kosmicznie ale na Zachodzie to jest już bardzo popularne. Wspomaga też bardzo leczenie urazów u sportowców więc coś w sam raz dla OP-a.
#2017-07-05 05:09:34 

Pierwsza

Użytkownik

Mocno mi się wydaje że kuzyn był na czymś takim bo dokuczał mu bardzo łokieć tenisisty. Pamiętam że był po zabiegu wręcz zachwycony efektem, bóle zniknęły całkowicie.
#2017-07-05 06:53:43 

Krawaciarz

Użytkownik

No taki ból wynikający z nadmiaru ruchu może być dobijający ale sądzę że kolega nie zachował rozsądku. Aktywność owszem, bardzo pożądana sprawa, ale wszystko z głową bo można sobie zaszkodzić.
#2017-07-05 09:23:23 

StrasznaSowa

Użytkownik

Te informacje powinny rozwiać wątpliwości: https://rehmedicon.com/oferta/orthokine. A tak poza tym w tym ośrodku mają certyfikaty niezbędne i robią takie zabiegi. Także spoza stolicy na nie przyjeżdżają więc cenowo jak i jakościowo wypada to bardzo pozytywnie. Jest to dość istotne bo jak chodzi o metodę Orthokine Warszawa długi czas nie miała renomowanej placówki. A tam na Lisowskiej jest sprzęt i świetna kadra medyczna.
#2017-07-05 11:04:49 

PanPola

Użytkownik

Skoro ten myk z krwią i hodowlą białek się sprawdza to warto spróbować. Ból potrafi tak obniżyć jakość życia że każdy sposób aby się go pozbyć jest dobry.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015