#2017-05-22 02:58:51 

Dziura

Użytkownik

Witam, nie jest łatwo mi to pisać, zwłaszcza tutaj na forum, od pewnego czasu zmagam się z dość wstydliwym problemem, którym jest alkoholizm, sięgam po kieliszek coraz częściej, wcześniej było tylko okazjonalnie, teraz okazje znajduję sobie sama niemal codziennie, muszę to przerwać, dlatego chciałabym zapytać czy znacie jakiś ośrodek, który leczy alkoholizm u kobiet? Pomóżcie, proszę
#2017-05-22 03:13:42 

HybaONA

Użytkownik

alkoholizm to faktycznie poważna sprawa, ale dobrze, że chcesz sobie pomóc i to rzucić, życzę powodzenia!
#2017-05-22 04:05:01 

Bełchatowianka

Użytkownik

moja znajoma miała podobny problem, dużo stresu i wieczorem lampka wina, potem ta ilość ciągle rosła, razem z nią znalazłyśmy ośrodek, w którym dowiesz się jak leczyć alkoholizm u kobiet http://terapiakobieta.pl/jak-leczy-sie-alkoholizm-kobiet, pracują tam specjaliści, którzy wiedzą jak radzić sobie z uzależnieniem u kobiet, do każdego mają indywidualne podejście, przygotowują terapię, bardzo dużo rozmawiają, detoks jest ciężki, ale ci ludzie robią dużo, żeby jak najbardziej ułatwić ten czas
#2017-05-22 04:15:51 

Dziura

Użytkownik

dziękuję! Gdzie znajduje się ten ośrodek?
#2017-05-22 05:29:58 

Bełchatowianka

Użytkownik

ośrodek położony jest w bardzo cichym, spokojnym miejscu, na obrzeżach Poznania, klimat naprawdę sprzyja wyciszeniu się, dodatkowo oczywiście dyskrecji, jeśli nie chcesz, żeby ktokolwiek wiedział z jakim problemem walczysz
#2017-05-22 07:10:34 

SzczęśliwaMania

Użytkownik

również walczyłam z alkoholizmem, myślałam, że się nie uda, ale trafiłam właśnie na ten ośrodek, byłam zaskoczona, że odwyk może tak wyglądać, lekarze zajmują się tobą w bardzo profesjonalny sposób, terapia opracowana jest specjalnie pod kątem kobiet, dużo się rozmawia, żeby znaleźć przyczynę, dla której sięgasz po alkohol, plusem jest też otoczenie, możesz się wyciszyć, bez obaw o to, że ktoś ci przeszkodzi
#2017-05-22 09:16:51 

SzczęśliwaMania

Użytkownik

ten ośrodek poleciła mi koleżanka, nie żałuję, że zdecydowałam się tam pojechać, jestem teraz zdrowa i szczęśliwa, że poradziłam sobie z tym problemem, w ośrodku panuje atmosfera, w której nie wstydzisz się mówić o swoim uzależnieniu, polecam
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015