#2017-04-13 01:36:34 

Dog

Użytkownik

Zajrzałem na to forum, ponieważ szukam jakiejś konkretnej firmy z Poznania, która robi szafy na wymiar. Nie znalazłem podobnego wątku, więc zakładam nowy. Jeśli już taki powstał, to proszę mnie przenieść. mam dosyć nietypowy kształt mieszkania i w jednym pomieszczeniu chciałbym zaaranżować taką szafę przesuwaną. tutaj potrzeba mi specjalisty, bo jest trochę skosów i nie będzie łatwo, ale myślę, ze ktoś z doświadczeniem powinien sobie poradzić.
#2017-04-13 02:52:01 

CzarnyPies

Użytkownik

Z tego co się orientuje, to jeszcze nie ma takiego wątku. Jeżeli szukasz szafek na wymiar w Poznaniu to koniecznie zajrzyj tutaj http://szafy-kuchnie.net/szafy-na-wymiar/. Ta firma specjalizuje się w trudnych zadaniach. jeżeli pomieszczenie ma nietypowy kształt, to najlepiej zrobić wszystko na wymiar. To jest najłatwiejsza droga do tego by mieć coś fajnego, co jest funkcjonalne i jednocześnie fajnie wygląda.
#2017-04-13 04:19:46 

Dziura

Użytkownik

Też mam skosy i powiem szczerze, ze meble na wymiar były dla mnie idealnym rozwiązaniem. Jeżeli interesują cię takie szafy, to pod tym linkiem dowiesz się więcej. taki skos można naprawdę fajnie zagospodarować na całkiem pojemną szafę. dzięki temu oszczędza się sporo miejsca. Moim zdaniem skosy najlepiej jest uciąć na szafki. Wówczas zostanie więcej powierzchni użytkowej.
#2017-04-13 06:55:49 

Fructis

Użytkownik

Zgadzam się i z panem i panią przede mną. Abart Project jest najlepszą firmą w poznaniu, która robi szafy pod wymiar. Ich projektanci potrafią zrobić cuda. fajne jest to, że od razu rysują ci jak takie pomieszczenie z nowymi meblami będzie wyglądać. taka wizualizacja bardzo dużo daje.
#2017-04-13 08:45:45 

ZorroPolski

Użytkownik

Ja też wolę jak mi ktoś coś pokarze, tak teoretycznie to nigdy nie ejstem pewnien jak to będzie wyglądać. Wolę jak mi to ktoś zwizualizuje. Super, ze teraz jest taka zaawansowana technologia, ze zdolny projektant zrobi i pięknie pokarze.
#2017-04-13 10:17:32 

StrasznaSowa

Użytkownik

Zgadzam się czy z rysunkiem, czy z wizualizacją, od razu wiadomo o co chodzi. Nie każdy klienta ma taką rozbudowaną wyobraźnię przestrzenną.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015