#2017-04-10 21:36:47 

Gwiazdozbiór

Użytkownik

Mam taką nietypową sprawę. Otóż jestem właścicielem niedużej firmy w branży eventowej, działającej w Poznaniu i na terenie reszty wielkopolski. Sam to wszystko założyłem i doprowadziłem do pierwszych sukcesów, ale ostatnio interesy idą znacznie gorzej. Nie wiem do końca z czego to wynika, ale to raczej nie jest wina jakichś technicznyck kwestii. Tylko hmmm podejścia? Nie wiem jak to zdefiniować a tym bardziej jak zaradzić. Dlatego szukam zaufanej firmy szkoleniowej z ofertą dla firm z Poznania, która by mi mogła pomóc.
#2017-04-11 00:24:17 

Dobra_Ciocia

Użytkownik

Też mam własny biznes i zatrudniam na ten moment 22 ludzi. Stawiam na ich umiejętności miękkie i nie tylko w rozwoju firmy, dlatego już się dobrze obeznałam w poznańskim rynku szkoleń dla firm :D Jak do tej pory największe wrażenie zrobili na mnie trenerzy z TrainBrain, mają super podejście
#2017-04-11 03:17:51 

Gwiazdozbiór

Użytkownik

Dobra, dzięki za polecenie, a jakieś konkrety co do oferty? Mają jakąś szczególną tematykę?
#2017-04-11 04:05:17 

Dobra_Ciocia

Użytkownik

Ja stawiam na różnorodność i oni też, pewnie między innymi sobie przypadliśmy do gustu od razu ;) Generalnie oni dość mocno się dopadowują, ale tak bazowo to mają wszystko z dziedziny komunikacji, pracy w grupie, sprzedaży, motywacji itp. Wejdź najlepiej na http://trainbrain.com.pl/dla-firm/ i ściągnij sobie całą ofertę szkoleń dla firm w Poznaniu w pdf.
#2017-04-11 06:44:36 

Gwiazdozbiór

Użytkownik

OK, super, widzę, że się reklamują właśnie tym szukaniem problemów a tego mi trzeba w tej chwili. Najrozsądniej chyba będzie się umówić na spotkanie i pogadać, jak zdiagnozują moją firmę to się razem zdecydujemy jakie szkolenie się przyda
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015