#2017-03-21 01:24:29 

Koło

Użytkownik

Do wstepnej obróbki belek i stopni schodowych uzywam klasycznej strugarko-grubiarki dzieki czemu moge wyrównywac jedną powierzchnie belki i od razu ścinac ją do określonej grubości od góry. Ogólnie sprzęt jest dość dobry, tylko że praca jest dość żmudna i zajmuje dużo czasu. Dlatego zastanawiam się ile moze kosztować strugarka czterostronna, obrabiajaca belkę od razu z każdej strony. Korzysta ktos z was z tego typu maszyny? Ile taki sprzet kosztuje?
#2017-03-21 01:38:35 

Gwiazdozbiór

Użytkownik

Sprawdź sobie w firmie MTM Maszyny. Oni mają duży wybór różnego typu obrabiarek do drewna. Na pewno mają w ofercie jakieś strugarki, tylkio czy mają to co cię akurat interesuje to nie wiem. Musiałbyś do nich zadzwonić.
#2017-03-21 02:37:07 

Fructis

Użytkownik

Taka strugarka do drewna to wydatek rzedu 100tyś lub więcej. Można kupić coś używanego, wtedy będzie trochę taniej, ale ogólnie to naprawdę wysokospecjalistyczny sprzęt stolarski, dlatego jego cena jest też dosyć wysoka. Nie wiem, czy w przypadku małych warsztatów stolarkich kupno takiej maszyny ma sens.
#2017-03-21 04:36:31 

Koło

Użytkownik

Taka kwota jest jeszcze do przełkniecia. Widomo, że to by było na kredyt, ale jak by mozna było w jednym procesie obrabiac belki i deski od razu z kazdej strony to warto zainwestować taką kwote.
#2017-03-21 07:32:03 

Gwiazdozbiór

Użytkownik

Jeszcze troche poszperałem i znalazłem takiego linka http://www.mtm-maszyny.pl/pl/22-strugarki. To jest link z serwisu tej firmy, o której wcześniej wspominałem. Mają w ofercie też te czterościenne strugarki. Ogolnie jak interesuje Cię jakaś specjalistyczna strugarka do drewna to pewnie mają ją w swojej ofercie, bo jest tego na stronie naprawdę bardzo dużo.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015