#2017-03-16 01:15:53 

Koło

Użytkownik

Od zawsze byłem wśró znajomych znany z tego, że dobrze wyglądałem, a osiągałem to po prostu stosując odpowiednią dietę i nic więcej. Żadnych kosmetyków czy środków, jednak już teraz, kiedy skończyłem 40 lat, pojawiły się pierwsze zmarszczki i bez odpowiedni preparatów się nie obędzie. Czy krem na zmarszczki daje widoczne efekty czy to raczej złudzenie?
#2017-03-16 03:46:13 

Gwiazdozbiór

Użytkownik

Witaj, z komsetykami, jak już pewnie też zdążyłeś się przekonać jest tak, że są kosmetyki, przy któych obiecują złote góry, ale są i kosmetyki, które trzeba po prostu regularnie stosować, żeby przynosiły widoczny efekt. Na zmarszczki to oczywiście kremy, które rezlutaty dają szybko, ale trzeba wiedzieć jaki stosować...
#2017-03-16 05:56:22 

Koło

Użytkownik

No to skoro jesteś w temacie to może napisz, w któym kierunku powinienem pójść, żeby wybrać dobry produkt...
#2017-03-16 08:24:56 

Gwiazdozbiór

Użytkownik

Według mnie kremy są najlepsze na zmarszczki, bo nieźle nawilżają skórę, a jak masz nawilżoną skórę to ona może odpowiednio pracować. Warto porozmawiac o tampie zmian z jakąś kosmetyczką, bo one jednak mają z tą problemtyką do czynienia każdego dnia.
#2017-03-16 09:28:21 

StrasznaSowa

Użytkownik

No to czuje się wywołana do tablicy i chętnie coś podpowiem :))) Kremów na rynku jest mnóśtwo, o czym pewnie wiecie, ale tylko nieliczne dają odpowiednie efekty. W tym miejscu polecam te preparaty https://www.floslek.pl/11,produkty_lab/188,twarz__.html, które zyskują coraz większą popularność. Taki krem na zmarszczki dla mężczyzn zmienia nie tylko wygląd, ale też samopoczucie.
#2017-03-16 09:38:06 

Dziura

Użytkownik

No dokładnie tak jak piszesz, sam krem na zmarszczki to tylko początek, bo efkt może dotyczyć całęgo ciała.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015