#2017-03-03 00:09:33 

Dobra_Ciocia

Użytkownik

Jeśli mieszkasz w warszawie i znasz się na odzyskiwaniu odszkodowań oraz papierkowej robocie z tym tematem związanej to szukam właśnie ciebie! Hehe, takie małe zachęcające (mam nadzieję, że zachęcające!) ogłoszenie, bo naprawdę bardzo przydałby mi się ktoś, kto zna się na odszkodowaniach… Bardzo mi zależy na jakiejś pomocy w tej kwestii, bo ja jestem kompletnie zielona w tym temacie, a nie chciałabym przez swoją niewiedzę zostać troszeczkę oszukaną przez ubezpieczyciela, bo np. nie dostarczyłam czegoś, co by mi mogło pomóc, bo nie wiedziałam i wgl...
#2017-03-03 01:07:27 

Fructis

Użytkownik

No jak czegoś nie dostarczysz to raczej oszukana nie zostaniesz tylko ty sama po prostu tego nie dopilnujesz i tyle w temacie, nie wiem po co odwracasz kota ogonem.
#2017-03-03 03:33:09 

Dobra_Ciocia

Użytkownik

Okej, to prawda. Bez nerwów. Chodziło mi po prostu o to, że jak się na tym nie znam to można to łatwo wykorzystać żeby mi obciąć wysokość odszkodowania za każdą pierdołę, a tego chcę unikąć tyle że jak pdkreślam nie znam się na tym, a przecież ubezpieczyciel mi nie powie co powinnam zrobić żeby dostać jak najwięcej…
#2017-03-03 06:23:04 

HybaONA

Użytkownik

No to prawda, na nich nie ma co w tej kwestii liczyć, każdy niestety patrzy na swój interes i oni niestety też. Ale jeśli chodzi o odzyskiwanie odszkodowań w Warszawie mogę Ci polecić świetną kancelarię, która się w tym specjalizuje. Zajrzyj sobie tutaj: http://strefaodszkodowan24.pl/jak-dzialamy/ i zapoznaj się z ich sposobem działania. Moim zdaniem są najlepsi w swoim fachu, na pewno odzyskają dla Ciebie możliwie najwyższe odszkodowanie.
#2017-03-03 07:44:39 

Krawaciarz

Użytkownik

Tez polecam pani Safe Group Polska. To prawdziwi profesjonaliści, dla których prawo dotyczące odszkodowań nie ma tajemnic.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015