#2017-02-24 00:06:15 

KrólowaLata

Użytkownik

Rozglądam się za dobrym materacem przeciwodleżynowym i znalazłam coś takiego jak materac pneumatyczny. Ktoś wie czym różni się on od zwyczajnego i jak ta różnica wpływa na sampoczucie, komfort i zdrowie pacjenta?
#2017-02-24 02:07:22 

GniewnyHubert

Użytkownik

Jeżeli szukasz naprawdę dobrego materaca przeciwodleżynowego za nieduże pieniądze to znajdziesz tu: http://sklep.rehafund.pl/materace-przeciwodlezynowe-pneumatyczne. Polecam bo są bardzo wygodne i trwałe, na pewno bedzie na nich lepiej sie lezało niż podobnych w tej cenie. Odpowiadajac na twoje pytanie materac pneumatyczny posiada wewnatrz komory który cyklicznie się napełniają i rozprężają. Dzieki temu materac mozna powiedziec masuje ciało co dodatkowo zapobiega odleżynom bo wspomaga przepływ krwi. Tyle teorii, a w praktyce jest jeszcze lepiej bo przynajmniej w sytuacjach które znam pomagały także na kregosłup.
#2017-02-24 03:23:11 

Bełchatowianka

Użytkownik

Na sklep.rehafund.pl zamawiałam kiedyś pneumatyczny materac i rzeczywiście bardzo dobrze się spisał. Odleżyn nie było wcale a skóra dobrze ukrwiona. Twierdze ze kazdemu pomaga w róznych schorzeniach bo zauważyłam że podczas korzystania z niego u męża znacznie rzadziej wystepował bezdech senny. Oczywiscie aparat cały czas jest potrzebny ale nie tak bardzo jak dawniej.
#2017-02-24 06:10:52 

HybaONA

Użytkownik

To są aparaty na bezdech senny? Ile trzeba wyłożyć?
#2017-02-24 07:57:57 

Bełchatowianka

Użytkownik

Najtaniej masz w sklepie o którym rozmawiamy - http://sklep.rehafund.pl/wypozyczalnia-aparatow-cpap, a te aparaty już istnieją od kilku lat i pomagają wielu ludziom na całym świecie. Bezdech jest bardzo niebezpieczny i nie wolno go ignorować bo doprowadza do poważnych schorzeń. Dziwię się ludziom którzy wiedzą o swojej przypadłości a mimo to nic z nia nie robią. No ale wszystko jest zawsze do czasu aż coś złego się stanie.
#2017-02-24 10:23:05 

HybaONA

Użytkownik

Nie bede sie tlumaczyc bo rzeczywiscie przez dlugi czas nie dbałam o zdrowie. Bezdech się pojawił i po prostu to ignorowałam ale po tym co napisałaś i w ogóle co znalazłam w internecie to uważam że najwyższy czas cos z tym zrobic. Przeraziły mnie konsekwencje nie leczenia...
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015