#2017-02-21 04:23:20 

GniewnyHubert

Użytkownik

Cześć wszystkim. Chcielibyśmy przygotować krótką reklamę pewnej usługi (szczegółów na razie nie mogę zdradzić), ale żeby to zrobić, potrzebujemy studia filmowego. Na czym szczególnie mi zależy? Na DUŻEJ przestrzeni oraz możliwości ustawienia dodatkowego tła. Koncepcja jest gotowa, aktorów mamy, potrzebujemy tylko odpowiedniego miejsca. Ktoś coś?
#2017-02-21 05:10:38 

SzczęśliwaMania

Użytkownik

Myślę, że wynajem studia filmowego w Warszawie to nie powinien być jakiś większy problem. Przecież to w stolicy kręci się większość filmów, reklam, teledysków itp. Bardziej interesuje mnie to, co zamierzacie tam realizować. ;)
#2017-02-21 06:14:29 

GniewnyHubert

Użytkownik

Spokojnie, żadnych cudów nie będzie. Chcemy sobie przygotować maleńką reklamę na lokalny rynek.
#2017-02-21 07:48:34 

ZorroPolski

Użytkownik

Hejka! Jeśli chodzi o studio filmowe Warszawa rzeczywiście ma dużo do zaoferowania, ale w niektórych przypadkach oczekuje w zamian zdecydowanie zbyt wiele. ;) Dla mnie absolutnym wyjątkiem jest to studio: https://bakarum.pl/studio-filmowe-cennik/. Można u nich zrealizować wszystko, naprawdę, a i ceny, jak widać, nie należą do zbytnio wygórowanych.
#2017-02-21 09:06:23 

Dog

Użytkownik

Tak naprawdę to, żeby stworzyć dobrą reklamę, to wcale nie trzeba mieć jakiegoś specjalnie wypasionego studia. Wystarczy tylko odpowiednia robota osób odpowiedzialnych za stylizację. Jeśli więc chciałbyś rozwiązać to jeszcze taniej, pisz na priv. :)
#2017-02-21 10:20:42 

GniewnyHubert

Użytkownik

Po pierwsze to chciałbym podziękować za budżetowe rozwiązania, raczej nas one nie interesują. Po drugie – to studio wygląda naprawdę dobrze. Zdaje się, że to dokładnie to, czego szukaliśmy. Ogromne dzięki. :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015