#2017-02-19 20:46:31 

Fructis

Użytkownik

Witam. Piszę tutaj na forum z zapytaniem, czy ktoś z was mógłby mi pomóc w napisaniu parcy magisterskiej z prawa? Temat jest dowolony bo tak naprawdę jeszcze nie skontaktowałem się ze swoim promotorem. Albo może inaczej może polecicie mi jakasosobe, firme co się takim czymssię zajmuje? Mega mi zależy na czasie nie chce bowiem w nieskonoszosc odwlekać napisanie pracy bo się u mnie na uczelni za takie coś sporo placi.. dlatego uznałem, ze dużo lepiej będzie zaplacic za gotowa prace i mieć raz na zawsze z glowy. Także licze na was
#2017-02-19 23:43:59 

Dog

Użytkownik

Ja niestety też meczę się ze swoją pracą dyplomową i też najchętniej bym komuś zlecił żeby to jednak napisał bo to jest katorga i nie mogę wręcz to słowami opisac ;/
#2017-02-20 02:29:55 

GniewnyHubert

Użytkownik

Ja swoją pracę magisterską dostałem tutaj: http://twojredaktor.pl/praca-prawo.html akurat masz tutaj link dla prac o temtyce prawnej. Bardzo polecam tę firmę, bo są rzetelni i piszą DOBRE prace, a nie masowy bubel jak wiele podobnych firm tego typu. Także jak zależy ci na dobrej pracy to koniecznie do napisz napisz i będziesz miał z głowy raz na zawsze ;)
#2017-02-20 04:30:20 

HybaONA

Użytkownik

Fajna ta stronka twojredaktor ;) coś czuję, że do nich się uśmiechnę i może też napiszą mi pracę dyplomową na zakończenie studiów licencjackich. Szczególnie, że widzę, że praktycznie z każdej dziedziny piszą pracę dyplomowe i dobrze będzie skorzystać z ich oferty ;) super, że odwiedziłam ten temat na forum.
#2017-02-20 05:44:58 

CzarnyPies

Użytkownik

No ja całkowicie znam wasz ból bo też męczyłem się z pisaniem pracy chyba z 1,5 roku ;/ co prawda sam ją napisałem ale żałuję, że po prostu tego nie zleciłem firmie, bo jednak to za dużo czasu na to idzie.
#2017-02-20 06:17:53 

KolegaOli

Użytkownik

no i teraz przynajmniej będę wiedział co robić jak w końcu wybiorę temat pracy magisterskiej, lol.. bo też nie widzi mi się żębym to napisał, chyba, że oddałbym jakiś bubel do kwadratu..
#2017-02-20 08:35:31 

KrólowaLata

Użytkownik

Boże! Nawet na forum są tematy o mgr, dajcie na luz!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015