#2017-02-13 03:07:17 

ZorroPolski

Użytkownik

Cześć. Słyszałem, że w Poznaniu można wynająć gdzieś firmę, która przyjeżdża do Ciebie i czyści Ci samochód, dywany, meble itd.? Zastanawiam się, czy rzeczywiście takie myjnie dobrze się sprawują? Czy ktoś ma jakieś doświadczenie i mógłby coś napisać? Co szczególnie warto czyści taką myjnią?
#2017-02-13 04:12:08 

StrasznaSowa

Użytkownik

Tak naprawdę możesz wyczyścić nią wszystkie tkaniny i materiały. My czasem zamawiamy ją do prania dywanów i wykładzin. Robimy to w miarę regularnie, bo nie kosztuje to dużo, a pozwala na pozbycie się roztoczy i kurzy z wnętrza materiałów.
#2017-02-13 06:16:48 

Fyjołek

Użytkownik

Dla mnie najlepsza mobilna myjnia parowa w Poznaniu to http://ecomyjnia-poznan.pl/, bo nie używają żadnych chemicznych środków. Zawozimy tam z mężem swoje samochody do czyszczenia i jestem super zadowolona. Bo najpierw gorąca para zmywa brud z samochodu, a potem sucha para sprawia, że powierzchnia jest idealnie czysta. Z lakierem nic się nie dzieje, więc mogę śmiało ci polecać.
#2017-02-13 07:19:27 

KolegaOli

Użytkownik

to dobrze, że mówisz, bo pamiętam, że kiedyś uszkodzili mi lakier w trakcie takiego mycia. Co prawda to właśnie nie było chyba za pomocą gorącej pary. Dobrze wiedzieć, bo teraz przynajmniej zgłoszę się już gdzie indziej.
#2017-02-13 09:06:24 

ZorroPolski

Użytkownik

A gdzie taka mobilna myjnia parowa w Poznaniu funkcjonuje? Mam na myśli to, w jaki sposób mogę się z nimi skontaktować?
#2017-02-13 11:19:24 

KolegaOli

Użytkownik

Koleżanka przecież przesłała ci namiar do góry, więc najlepiej zrobisz jak zadzwonisz i się dopytasz o wszystkie szczegóły. Na stronie internetowej możesz sobie sprawdzić ich cennik.
#2017-02-13 11:37:05 

Dziura

Użytkownik

My w domu regularnie korzystamy z takiej myjni parowej. Przede wszystkim to ekologiczne rozwiązanie, więc i bezpieczne. Dodatkowo zawsze lepiej oddać auto do wyczyszczenia profesjonalnej firmie, ponieważ oszczędzacie nie tylko czas, ale także pieniądze. Sami pomyślcie ile musielibyście zużyć wody, gdybyście chcieli dokładnie umyć auto i czy to by się Wam opłacało.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015