#2017-02-09 03:01:03 

Gwiazdozbiór

Użytkownik

Witam wszystkich mega serdecznie. Poszukuję prywatnego detektywa z okolic Lublina, ponieważ mam pewne przypuszczenia, że moja dziewczyna zachowuje niemoralnie.. często jeżdżę w różne delegacje i ogólnie od dłuższego czasu ona się zrobiła jakaś niedostępna i ciągle z kimś pisze itp. wydaję mi się, że potrzebuję pomocy prywatnego detektywa, by odkrył tę sprawę i dowiedział się co i jak.. mogę liczyć na jakąś pomoc kogoś tutaj z forum? Doradzicie coś?
#2017-02-09 03:41:19 

Fructis

Użytkownik

Ja bardzo polecam firmę monos24 bo oni są jedną z lepszych firm detektywistycznych tego typu. Mega dużo usług oferują i co najlepsze, są w tym bardzo tani ;) myślę, że śmiało możesz się do nich zgłosić i zobaczyć o co chodzi z Twoją dziewczyną
#2017-02-09 04:33:55 

Dog

Użytkownik

Ja też kiedyś korzystałem z usług prywatnego detektywa w Lublinie i bez wątpienia firma http://www.monos24.pl/ jest najlepszym rozwiązaniem. Gdy się do nich zwróciłem, miałem taki problem jak Ty.. moja żona od dłuższego czasu zachowywała się dziwnie, poznała przyjaciółki do której sama jeździła i nie chciała mnie brać ze sobą. Jakoś tak podejrzewałem najgorsze i niestety ale detektyw rozwiązał moją sprawę i faktycznie się okazało, że ma romans. Cóż, już sporo czasu minęło od tego i już to nie boli jak kiedyś i dowody przynajmniej mi ułatwiły rozprawę w sądzie. Także jak szukasz profesjonalnego i skutecznego biura detektywów to zgłoś siędo nich.. o ile jesteś gotowy naprawdę
#2017-02-09 07:16:51 

GniewnyHubert

Użytkownik

Ja jestem zdania, że zawsze lepiej wiedzieć niż nie wiedzieć. Też rozstałem się z powodu zdrady ze swoją partnerki i dowiedziałem się o tym praktycznie z dnia na dzień. Także no niestety, ale takie rzeczy chodzą po ludziach i nie pozostaje nic innego jak po prostu je przyjąć i żyć z nimi jak mężczyzna
#2017-02-09 09:35:13 

ZorroPolski

Użytkownik

Bardzo dobrze wygląda oferta tego prywatnego detektywa.. mnie też by interesowało podjęcie z nimi współpracy. Chyba do nich napiszę i zobaczę co myślą o moim pomyśle odkopania przeszłości mojego dziadka..
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015