#2017-02-01 01:48:42 

StrasznaSowa

Użytkownik

Cześć wszystkim. Wiem, może mój temat brzmi banalnie, ale chciałabym chociaż raz dotrzymać postanowień. Pomyślałam, żeby popracować nad sobą, aby być lepsza i w pracy i w domu. Czy znacie jakieś ciekawe szkolenia, na które można by się zapisać? Naprawdę czuję taką potrzebę, aby zrobić coś pożytecznego dla siebie.
#2017-02-01 04:32:42 

Koło

Użytkownik

Cześć. Jak dla mnie powinnaś wyszukać sobie jakiś dobry kurs i z niego skorzystać. Jeśli miałbym cokolwiek polecać, to chyba byłby to kursy językowe, w końcu w co najlepiej inwestować jeśli nie w siebie i naukę języków by móc komunikować się bez problemów z ludźmi? Pozdrawiam
#2017-02-01 06:13:36 

StrasznaSowa

Użytkownik

Witaj. Jeśli chodzi o mnie to ja z chęcią tez bym poszła na jakiś kurs. Zawsze to w pracy lepiej na ciebie patrzą jak masz coś dodatkowego w papierach. Niestety nie wiem co teraz jest modne, ale wydaje mi się, że języki obce są oklepane.
#2017-02-01 08:08:23 

Gwiazdozbiór

Użytkownik

Cześć wam ludziska. Moim zdaniem najlepszy sposób na fajne zajęcia to praca nad swoją kreatywnością. Wtedy pomysły przychodzą do głowy a dla szefa stajesz się cenną skarbnicą. Znalazłem fajny kurs sama sprawdź sobie http://generatorpomyslow.pl/wpisy/trening-kreatywnosci/. Może cię akurat coś takiego zainteresuje.
#2017-02-01 09:15:38 

Bełchatowianka

Użytkownik

Bardzo dobry pomysł aby zacząć o siebie zabiegać i szkolić się. Jak dla mnie Generator Pomysłów to najlepsze szkolenia, z których można skorzystać. Bardzo dobra firma, która zaraża pozytywnym myśleniem i konstruktywnym myśleniem.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015