#2017-02-01 05:52:11 

Koło

Użytkownik

moja zona planuje wyjazd ze Szczecina do Niemiec. mamy tam zaplanowane wesele jej siostry ale chcemy tez troche przyoszczędzić na biletach. Jak wedlug was dobrze zorganizowac wyjazd ze Szczecina do Niemiec? Czym najlepiej?
#2017-02-01 06:09:13 

Gwiazdozbiór

Użytkownik

no wiesz, wszystko rozmywa się o ilość kasy która chcesz wydac na biletach samolotowych możesz zaoszczędzić ale wtedy masz bardzo duze ograniczenie jeśli chodzi o bagaz no i może się zdarzyc ze będzie duza dopłata i koniec twoich oszczędności wiec mysl zanim na cos dokladnie zdecydujesz.
#2017-02-01 06:54:36 

StrasznaSowa

Użytkownik

no ja korzystałam z polskiej firmy która ma całkiem porżadne busy tu masz info http://domibus.pl/nasze-busy/ i oni oferują busy z Niemiec do Polski i busy z Polski do Niemiec i to naprawde w dobrej cenie. Co wazne jedzie się komfortowo nic nie uciska, jest klimatyzacja wiec normalny wyjazd a nie jak w puszce czasem ludzie jezdza ściśnięci.
#2017-02-01 07:19:24 

Dziura

Użytkownik

wiesz, co innego jak jedziesz i jest brak komfortu a co innego jak masz jechac w długą drogę i cały czas cos ci uwiera. Wiec ten komfort musi być odpowiedni z mojej perspektywy.
#2017-02-01 07:36:37 

StrasznaSowa

Użytkownik

akurat ta firma oferuje tanie przewozy do Niemiec i ja naprawde nie narzekam na ceny tym bardzije ze zdarzaja się jakies promocje wiec można cos niecos jeszcze zaoszczędzić na biletach.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015