#2017-01-31 00:27:46 

Fructis

Użytkownik

Witam wszystkich. Chciałbym nawiązać współpracę z jakąś dobrą firmą zajmującą się spedycją w Polsce. Niestety nie mam zielonego pojęcia do kogo się zgłosić. Uznałem, że rozsądnie będzie napisać tutaj na forum i poprosić Was o pomoc ;) czy możecie mi coś dobrego polecić? Zależy mi na pewno na jakości usług, szybkim transporcie i bezpieczeństwie. Może ktoś współpracował z jakąś godną polecenia firmą w przeszłości? Będę bardzo wdzięczny za jakikolwiek udział w tej dyskusji. Także jak coś to zapraszam do komentowania poniżej!
#2017-01-31 00:36:05 

Gwiazdozbiór

Użytkownik

Niestety.. ale o spedycji to nie potrafię się nic wypowiedzieć. Totalnie nie moja działka
#2017-01-31 01:22:46 

Krawaciarz

Użytkownik

Ja kiedyś pracowałem trochę w logistyce ale całkowicie mi z głowy wyleciały te wszystkie firmy i też nic nie polecę
#2017-01-31 03:36:14 

Dog

Użytkownik

No to mnie zastanawia po co panowie wyżej się w takim wypadku wypowiadają? Ja akurat współpracowałem ze znakomitą firmą: http://www.tirsped.com.pl/ i mogę ich zarekomendować. Są dokładni tacy jakich szukasz – bardzo profesjonalni, błyskawicznie wszystko transportują i jeszcze przy tym za ich usługi wcale dużo się nie płaci. Jak dla mnie to jest idealny przykład na to, jak można połączyć rzetelne usługi i niską cenę. Mają bogatą flotę i oferują transport powietrzem, morzem itp. także są praktycznie od wszystkiego. GORĄCO polecam!
#2017-01-31 05:10:59 

GniewnyHubert

Użytkownik

też miałem przyjemność współpracować z Tirsped i faktycznie to jest doskonała i rzetelna firma. Cyklicznie z nimi współpracuję i oferują mi swoje usługi logistyczne. Nigdy nie zawiedli, a było kilka naprawdę takich spraw na gwałt do zrealizowania. No ale to właśnie jest profesjonalizm z ich strony – zawsze się wywiązują z umów ;)
#2017-01-31 08:08:55 

PanPola

Użytkownik

no proszę, to teraz już przynajmniej wiem do kogo się zgłosić jak będę potrzebował tego typu usług.
#2017-01-31 10:51:31 

StrasznaSowa

Użytkownik

Ja to samo! Forumowicze zawsze w formie, bo jednak potrafią opisać coś dobrego, a jak coś jest złego to zawsze hejt poleci ;P
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015