#2017-01-23 03:09:42 

Bełchatowianka

Użytkownik

Witam wszystkich. Kochani chciałabym wziąć profesjonalną firmę żeby mi założyła ładny ogród ale nie wiem czy już nie jest na to za późno bo postanowiona została altanka i zasadzono kilka roślin które chciałabym zachować. Czy da się jeszcze to wszystko pozmieniać?
#2017-01-23 04:50:06 

ZorroPolski

Użytkownik

A czemu miałoby się nie dać? :) Właśnie fachowej firmie łatwiej bedzie pozmieniać wszystko według twoich wytycznych bez uszkodzenia roślin które chcesz zatrzymać. Warto poczytać sobie o całym procesie aranżowania ogrodu: http://www.ogrodyporosa.com.pl/aranzacje-ogrodow. Musisz tylko rozważyć czy to co chcesz zostawić jest na pewno tego warte, pozdrawiam.
#2017-01-23 07:35:52 

HybaONA

Użytkownik

Jak chcesz zaprojektować ogród to tylko z firmą którą kolega polecił. Aranżowali u mnie podwórze z którym nie dało się dużo zrobić, przynajmniej z mojego punktu widzenia bo było ciasno, nieprzyjemnie i skaliście. Ostatecznie mam swietny, spokojny ogród gdzie jest miejsce na wszystko. Bardzo się ciesze że zdecydowałam się ich wynająć :).
#2017-01-23 08:14:53 

Bełchatowianka

Użytkownik

Jest tylko jedno ale... firma chyba jest z Wielkopolski a ja mieszkam w Kołobrzegu. Ewentualnie czy jest jakaś możliwość ściągnięcia ich tutaj?
#2017-01-23 09:10:26 

HybaONA

Użytkownik

Żaden problem, zajrzyj tutaj: http://www.ogrodyporosa.com.pl/kolobrzeg, działają też w Kołobrzegu i wielu innych miejscowościach. Nie jest to jakaś mała i nieznana firma bo takiej bym ci nie polecała. To jedni z lepszych fachowców w kraju a najlepsze jest to że ceny mają niższe niż konkurencja i tym zdobywają rynek.
#2017-01-23 10:01:02 

Bełchatowianka

Użytkownik

Jak tak to sprawa załatwiona :). Dziękuję za szybkie i konkretne odpowiedzi. Pozdrawiam wszystkich i zmykam temat. Cześć!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015