#2017-01-17 20:44:27 

HybaONA

Użytkownik

Moi drodzy, może nazwiecie mnie paranoiczką, może mnie wyśmiejecie, ale od pewnego czasu zauważyłam, że ktoś nie tylko chodzi, ale i jeździ za mną. Na telefon domowy, jak i komórkowy dostaję głuche telefony, także w nocy. Jestem tym szczerze przerażona, mój mąż też jest zdenerwowany i boję się, że może zrobić coś głupiego. Mam też dwójkę dziecie, o które się martwię, żeby się im nic nie stało. Wobec tego poszukuję jakiejś agencji ochrony w Poznaniu, która podejmuje się ochrony osob fizycznych. Znacie taką?
#2017-01-17 22:43:27 

Koło

Użytkownik

No a zaraz, chwileczkę, a policja i te sprawy? Przecież to już podlega pod stalking chyba, nie?
#2017-01-17 23:16:40 

HybaONA

Użytkownik

niby tak, ale policja rozkłada ręce, bo to z różnych numerów. Nie wiem, o co temu komuś może chodzić. Fakt, że prowadzę obiecującą na rynku firmę, może to dlatego i ktoś mnie nęka, żeby mnie przestraszyć. Innych powodów nie widzę…
#2017-01-18 01:03:04 

Gwiazdozbiór

Użytkownik

Niestety, jeśli to jest osoba niezrównoważona psychicznie (czego nie można wykluczyć), to jej wystarczy byle powód. Nawet atrakcyjność fizyczna, albo masz jakieś konkretne zachowanie, które mu się podoba…
#2017-01-18 03:46:59 

HybaONA

Użytkownik

Proszę, bo już i tak wystarczy mi tego strachu :( Czy znacie jakaś dobrą firmę, która się tym zajmie, czy też muszę liczyć na indolencję policji?
#2017-01-18 05:59:24 

Dobra_Ciocia

Użytkownik

Hej! Byłam kiedyś ofiarą podobnych zachowań. Doskonale rozumiem Twój lęk. Też jakieś obce numery do mnie wydzwaniały, dostawałam zarówno do skrzynki na lsity, jak i na maila różne dziwne wiadomości (i to nie jako spam). Nie chciałam martwić rodziny, ale w momencie, kiedy w drzwiach mieszkania był wbity nóż to się już przeraziłam… Powiedzialam o wszystkim bratu i to on uznał, że potrzebna mi profesjonalna ochrona Poznań ma bardzo szeroką ofertę różnych agencji, ale ostatecznie zdecydowałam się na http://raf-system.pl/. Panowie poinstalowali w dyskretnych miejscach kamery, też zawsze byli w gotowości do działania. Poczułam się realnie bezpieczniej. Przy okazji ruszyli także siec swoich kontaktów. Koniec końców okazało się, że to był mój były partner sprzed dwóch-trzech lat, który prowadził jakąś vendettę przeciwko mnie. Dlatego mówię Ci, skorzystaj z pomocy tego biura.
#2017-01-18 08:56:08 

Dobra_Ciocia

Użytkownik

Ja na szczęście takich niespodzianek w drzwiach, tak jak Ty jeszcze nie miałam i mam nadzieję, że nie będę mieć. W każdym razie jeśli mówisz, że ci ochroniarze poradzą sobie z tym, a być może jeszcze wykryją osobę, która mnie i moja rodzinę straszy, to jestem Ci bardzo wdzięczna za Twoją pomoc.
#2017-01-18 11:07:59 

Bełchatowianka

Użytkownik

Nie ma za co :) Przede wszystkim nie daj się mu zastraszyć!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015