#2017-01-17 00:56:42 

Koło

Użytkownik

Prowadzę flotę samochodów firmowych. Jestem w tym temacie zupełnie zielony, bo do tej pory zajmowałem się sprawami magazynu, no ale awans i trzeba się wykazać. Samochodów jest ponad setka i prawie do każdego muszę kupić nowe opony letnie. Decyzja padła na opony marki Continental, które są uważane za jedne z najlepszych. Pytanie tylko, gdzie kupię takie ilości?
#2017-01-17 01:59:30 

Gwiazdozbiór

Użytkownik

Witam kolegę z branży, chociaż dopiero stawiasz pierwsze kroki, to są to dobre kroki... Mam tutaj na myśli markę opon, jaką chcesz kupić. Widać, że komus tu zależy na bezpieczeństwie...Conti to doskonała marka opon.
#2017-01-17 03:32:16 

Koło

Użytkownik

A co z kupnem, gdzie się udać i do kogo zwrócić? Wiem, że jest dużo sklepów, które oferują opony, ale jak zobaczyłem ceny to aż strach. Nie chciałbym płacić ze swoich prywatnych pieniędzy za niegospodarność.
#2017-01-17 04:59:09 

StrasznaSowa

Użytkownik

Takie ilości nie są czymś szczególnym, jeśli chodzi o sprzeawcwo opon. Mimo, że to kilkadziesiąt samochodów, to jednak wrażenia na sprzedawcy nie robi. Opony letnie Continental należą do najczęściej kupowanych, ale tylko najlepsi mają dostęp do dużych stoków.
#2017-01-17 06:33:44 

Fructis

Użytkownik

Zgadzam się z koleżanką...Z tego co wiem, to na przykład tutaj http://sklep.opony-kunicki.pl/szukaj/opony-continental-letnie jest zawsze odpowiedniach ich ilość. Sam tam kupuje, bo wiem, że lepszych cen nie znajdę.
#2017-01-17 09:00:36 

Dog

Użytkownik

Niby sklepów na rynku jest dużo, a i tak wszyscy trafiają do Opony Kunicki. Jednak tradycja ma tutaj znaczenie. A ponadto można liczyć na pomoc przy samym zakupie. Doradcy zawsze są gotowi na to, żeby pomóc w znalezieniu odpowiedniego rozwiązania i co ważne najbardziej ekonomicznego.
#2017-01-17 10:27:55 

Dziura

Użytkownik

Opony na lato zawsze warto kupować jeszcze w trakcie sezonu zimowego. Wtedy można liczyć na najlepsze ceny. Można uniknąć zwiększonego zainteresowania, a i do samego sezonu człowiek jest przygotowany. W Twojej firmie na pewno się sprawdzi taki wcześniejszy zakup. Opony wymienia się stopniowo, a jak masz już wszystkie części to możesz zareagować szybciej.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015