#2017-01-11 05:36:46 

StrasznaSowa

Użytkownik

Drogie Panie, właśnie ostatnio zdałam sobie sprawę z tego, jaką jestem niedojdą. :) Piątek, koniec koszmarnego tygodnia i początek świetnie zapowiadającej się wyprawy w Beskidy. Wracam sobie do domu, wyciągam ciuchy, karimaty i... okazuje się, że nie mam plecaka. Co za cholerna tragedia. Na szczęście koleżanka miała jakiś zapasowy. Ale teraz muszę jakiś kupić. Co polecacie?
#2017-01-11 06:01:37 

Dziura

Użytkownik

Hahahahahah. Chyba każda z nas miała taką sytuację (przynajmniej raz :D). Z plecakami różnie to bywa. Osobiście wzięłabym jakiś, który nada się także do normalnego spacerowania po mieście. Niektóre outdoorowe to prawdziwe kolubryny. Co mogę polecić? Wyprawę do galerii handlowej. :D
#2017-01-11 08:01:16 

HybaONA

Użytkownik

A ja właśnie odradzam chodzenie po galeriach. Jak chcesz kupić tylko plecak, to zdaj się na opinię internetowych koleżanek. W przeciwnym razie wpadniesz w szał zakupów i wrócisz do domu z plecakiem i... pięcioma torebkami. :D Moja rada to: http://sklep-columbia.pl/plecaki-i-torby.html. Ładne, wytrzymałe, na szlak, na ulicę, do schroniska, do kina, a nawet na zakupy. Na pewno nie znajdziesz nic lepszego. Zaufaj mi!
#2017-01-11 08:46:58 

StrasznaSowa

Użytkownik

Muszę przyznać, że wyglądają na profesjonalne i bardzo wytrzymałe. Powiem nawet, że już jeden zamówiłam. Kto wie, może zacznę przyjeżdżać do biura z plecakiem zamiast torebki... :D
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015