#2017-01-05 04:24:55 

Krawaciarz

Użytkownik

Zaczynam pracę o godzinie 9, a większość aptek jest otwierana właśnie o tej godzinie. Nie mam czasu pójść na zakupy, ponieważ podobnie apteki zamykane są o godzinie, o której ja już wracam zmęczony z pracy. Czy znacie jakieś apteki w Pruszczu Gdańskim, które otwarte są od rana? Potrzebuję uzupełnić swoją apteczkę, czyli kupić jakieś bandaże, plastry, wodę utlenioną i inne tego typu produkty. Z góry dziękuję i pozdrawiam.
#2017-01-05 06:43:41 

CzarnyPies

Użytkownik

Na ulicy Księdza Waląga 4/6 jest apteka, która w dni robocze jest otwarta od godziny ósmej. Myślę, że na spokojnie zdążysz tam kupic potrzebne rzeczy przed pójściem do pracy.
#2017-01-05 06:57:39 

ZorroPolski

Użytkownik

Jeśli ulica nic Ci nie mówi, na mapce w Internecie możesz zobaczyć, jak trafić do tej apteki Pruszcz Gdański nie ma jakiejś skomplikowanej topografii miasta. Na stronie internetowej: http://aptekigemini.pl/apteki/pomorskie,pruszcz-gdanski,13 znajdziesz mapkę dojazdu do apteki.
#2017-01-05 09:21:15 

Krawaciarz

Użytkownik

Nie potrzebuję, ponieważ z tego co kojarzę, ulica Księdza Waląga jest jakoś niedaleko mojej firmy. Pracuję na ulicy Zygmunta Wróblewskiego. Dziękuję Wam za podpowiedź, jak to mówią, najciemniej pod latarnią.
#2017-01-05 09:32:55 

Dog

Użytkownik

Też miałem taki problem, że nie mogłem zgrać się z godzinami otwarcia jakiegoś sklepu lub apteki. W takim wypadku jest jeszcze jedno rozwiązania: AptekiGemini prowadzą inicjatywę apteki internetowej, w której możesz zrobić zakupy, a następnie poczekać jeden, dwa dni na dostawę kuriera UPS.
#2017-01-05 11:27:07 

Krawaciarz

Użytkownik

W sumie zakupy online to bardzo dobry i wygodny pomysł, szkoda że wcześniej nie wpadł mi on do głowy. Dziękuję Ci!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015