#2016-10-03 03:51:13 

Bełchatowianka

Użytkownik

Witam moi drodzy koledzy po fachu. Koleżanki w sumie też witam, a nuż się okaże, że któraś z Was mi tutaj pomoże jakoś. Sprawa moja polega na tym, że od jakiegoś czasu prowadzę swoją działalność. Na początku tylko jeździłam po targach i sprzedawałam tam ubrania takiej trochę gorszej jakości. Wiadomo, na targi po ubrania to ludzie przychodzą raczej coś tanio kupic, a nie po to, żeby na wybiegi i pokazy mody się ubierać. Ale teraz przeniosłam swoją działalność do stacjonarnego sklepu i bym chciała coś tam jednak z wyższej półki też zacząć sprzedawać. Do jakiej hurtowni mam uderzeć?
#2016-10-03 05:51:28 

HybaONA

Użytkownik

A to moja droga zależy od tego jakie tak naprawdę ciuchy byś chciała sprzedawać. No bo ja na przykład w hurcie koszule kupuje w bardzo niskich cenach i cieszę się bardzo, schodzą one tak bardzo jak nie wiem, a i faceci się z nich cieszą, bo mogą znaleźć wreszcie coś dla siebie, co na nich nie wisi jak na wujku Januszu po kilku głębszych na weselu :D
#2016-10-03 06:34:16 

Bełchatowianka

Użytkownik

Hahaha :D Twoje porównanie naprawdę mnie świetnie rozbawiło. Aż się smieje teraz do rozpuku hahaha :D No ale masz rację, bo facet w źle dobranej koszuli wygląda fatalnie. To muszę też chyba przemyśleć sprowadzanie lepszych koszul, żeby faceci w moim sklepie też mogli jakoś się lepiej już ubierać
#2016-10-03 06:47:17 

ZorroPolski

Użytkownik

Dziewczyny lepiej zatrzymajcie tą karuzelę śmiechu, bo wypadniecie z siodełek :D No ja mam też taki problem teraz, ale na szczęście mi się jakoś tam udaje to wszystko rozwiązywać, bo na stronie diselentino.com/pl/i/Swetry/28 kupuje całkiem dobrej jakości swetry i muszę przyznać, że schodzą jak świeże bułeczki
#2016-10-03 08:45:51 

Bełchatowianka

Użytkownik

Ech kolego, moim śmiechom nie było końca :D Ale serio się ciesze, że się udało to jakoś rozwiązać, bo już naprawdę byłam zrezygnowana jeśli o to chodzi
#2016-10-03 10:06:20 

ZorroPolski

Użytkownik

Proponuje Ci jeszcze sprawdzić jak wyglądają jeansy bo może się okaże, że też znajdziesz jakąś genialną ofertę, która bez mojej pomocy by Ci umknęła z oczy i co dopiero wtedy byś zrobiła :P
#2016-10-03 10:35:29 

Bełchatowianka

Użytkownik

No masz rację, będe teraz czujna :D
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015