#2016-09-27 02:00:52 

Bełchatowianka

Użytkownik

Czy ktoś ma jakiś sprawdzony i w miarę prosty sposób na robienie budyniu żeby nie powstały grudki? Niech ktoś mnie poratuje bo niezależnie z jakiej firmy kupuję paczuszkę to zawsze robią mi się kluchy, a dokładnie przestrzegam przepisów i proporcji. Przez to nie mogę zrobić żadnej masy budyniowej do ciast, a naprawdę je lubię. Odpiszcie proszę, dzięki.
#2016-09-27 03:52:00 

Dog

Użytkownik

Z torebki z marketu nie zrobisz dobrego budyniu i już. Moja żona pracuje w cukierni, pomimo że zajmuje się tylko pieczeniem to ma pojęcie o masach i bazach. Każdemu zawsze mówi że dobry budyń najlepiej kupować w sklepach ze zdrową żywnością, żeby miały jak najmniej polepszaczy itd, a najwięcej naturalnych składników. W domu mam dokładnie takie - ekoaleja.eu/259-budynie i nie pamiętam żeby kiedykolwiek robiły mi się grudki. Pozdrawiam.
#2016-09-27 04:33:16 

Bełchatowianka

Użytkownik

Dzięki! Na pewno zamówię, ale jeszcze jedno pytanko. Znalazłam w tym sklepie duzo fajnych i niedrogich rzeczy jak np te ekologiczne płyny do zmywania ekoaleja.eu/346-do-zmywania . Czy ktoś kto je stosuje, albo stosował mógłby się wypowiedzieć jak się sprawdzają? Czy dobrze się pienią i usuwają bród?
#2016-09-27 06:54:06 

HybaONA

Użytkownik

Podbijam pytanie ale ja chciałabym zapytać o skuteczność ekologicznych szamponów i gdzie ewentualnie mogłabym je dostać? Bardzo proszę o odpowiedź i pozdrawiam.
#2016-09-27 08:41:19 

StrasznaSowa

Użytkownik

Cześć. Łap link do dobrych szamponów ekoaleja.eu/379-szampony . Stosuję je od pewnego czasu, kondycja włosów bardzo się poprawiła, są grubsze i nie wypadają a cena bardzo atrakcyjna jak na tak skuteczny i wydajny specyfik. Płyny do zmywania kupuję tam od niedawna ale również jestem bardzo zadowolona bo doskonale radzą sobie z zaschniętym brudem, są wydajne tak jak szampony więc suma summarum wyniesie cie to jeszcze taniej niz płyn z marketu. Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieje ze pomogłam.
#2016-09-27 09:08:58 

Bełchatowianka

Użytkownik

Wielkie dzięki, to własnie chciałam wiedzieć. Fajnie ze pomogłaś bo powiem ci szczerze ze mam juz dosyć tych rozwodnionych płynów które dotychczas kupowałam. Nic sie nie da nimi umyć, paznokcie pękają od szorowania, a zużywam je w tempe ekspresowym. Po raz kolejny stokrotne dzięki i pozdrawiam serdecznie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015