#2016-09-25 22:41:41 

Bełchatowianka

Użytkownik

Hejka wszystkim. Pytanie tak jak w temacie, może ktoś miał taki problem i wie jak sobie skutecznie z nim poradzić? Próbowałam już wielu sposobów i jest to naprawdę męczące. Z góry dziękuję za wszelkie rady :)
#2016-09-26 00:41:55 

StrasznaSowa

Użytkownik

Widziałam kiedyś na stronie specjalne tabletki do odkamieniania ekspresu więc myślę że takie coś mogło by ci pomóc. Wejdź sobie na stronę filtrosfera.pl i tam zobacz. Sklep w ofercie ma filtry do wszystkiego ale takie rzeczy o jakich mówimy też tam można znaleźć ;) Polecam!
#2016-09-26 02:42:28 

GniewnyHubert

Użytkownik

Sprawdzałaś czy takie środki jak są do pralek działają? Osobiście nie miałam problemu z kamieniem w ekspresie ale gdybym miała to to by była pierwsza opcja jaką próbowała bym wykorzystać. Sprawdź sobie bo zamiast zamawiać drogi środek może uda się zrobić to czymś co jest pod ręką ;)
#2016-09-26 05:29:06 

Koło

Użytkownik

Zamawiałem na stronie filtr do lodówki Samsung i wszystko przebiegło bezproblemowo. Zamówienie złożyłem wieczorem a następnego dnia wszystko było już wysłane. Przesyłka doszła do mnie w ciągu 2 dni ;) Bardzo polecam bo lubię sklepy gdzie jest minimum kontaktu ;)
#2016-09-26 06:59:31 

Bełchatowianka

Użytkownik

W takim razie postaram się poszukać na stronie ale sprawdzę jeszcze to co mi tutaj piszecie. Może faktycznie taki zwykły odkamieniacz do pralki pomoże a jeżeli nie to wiem gdzie szukać innych środków ;) Dzięki wielkie za wszystkie odpowiedzi, teraz powinnam już sobie sama poradzić ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015