#2016-09-20 03:24:31 

StrasznaSowa

Użytkownik

szukam jakichś fajnych dodatków, ciekawej biżuterii ślubnej. Może macie jakieś namiary?;) zaglądałam do paru sklepów, ale nic mnie zachwyciło. Zresztą jest też ta kwestia, że szukam czegoś dobrej jakości, ale też w dobrej cenie. I by panie ekspedientki nie krępowały mnie proponując od razu zestawy za grube tysiące złotych… jakoś głupio się tłumaczyć, że nie, piękne, ale ja proszę coś tańszego…;p
#2016-09-20 03:50:12 

Fyjołek

Użytkownik

popatrz sobie może na tę stronę internetową bizuteria-radziszewska.pl/category/bizuteria-bizuteria-slubna - mnie zainspirowali i kupiłam sobie od nich trochę biżuterii. Ślub to wyjątkowy czas i na pewno warto trochę zaszaleć. Ale zgadzam się co do ekspedientek, czasami jakoś tak głupio. Może dlatego online lepiej.:D a ceny jak na tę jakość są super, ja wzięłam sobie czarno srebrną bransoletkę z kryształków Swarovskiego i jestem zachwycona. Takie elementy dodają klasy.
#2016-09-20 06:13:57 

Dziura

Użytkownik

zgadzam się, dodatki naprawdę dodają klasy. I bynajmniej nie trzeba się obwiesić jak choinka, nawet przeciwnie.;) jeden dobrze dobrany element z wysokiej jakości materiału – i nie żadna chińszczyzna, która się błyszczy, kruszy, matowi i tyle – wystarczy. Na przykład ostatnio w sklepie internetowym ze srebrnymi pierścionkami Radziszewska kupiłam sonie wlaśnie JEDEN pierścionek i przysięgam, że jak mam go na sobie to zastępuje całe zestawy. Jest super.
#2016-09-20 07:10:34 

Dobra_Ciocia

Użytkownik

i wracając do ślubu to tak jak dziewczyny piszą, stawiaj na jakość, nie na ilość. Jakieś naprawdę szykowne kolczyki plus bransoletka wystarczą. Mi się najbardziej podoba srebro, polecam kolczyki długie i smukłe, dodają smukłości szyi i pięknie błyszczą zza włosów. Chyba, że chcesz je spiąć? To wtedy kolczyki zdecydowanie must have, pusto by było bez nich:D
#2016-09-20 10:05:36 

StrasznaSowa

Użytkownik

nie zamierzam spinać, ale i tak byłoby mi jakoś pusto. Naprawdę uwielbiam kolczyki. Dziękuję za link, mają ciekawą ofertę i może na coś się skuszę…;) prawdopodobnie wlasnie na kolczyki i bransoletkę, chociaż nie powiem, by nie kusiły mnie naszyjniki i ozdoby do włosów i mnóstwo innych rzeczy.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015