#2016-09-19 22:24:28 

Bełchatowianka

Użytkownik

Cześć, mam do forumowiczów takie pytanie. Otóż z mężem mamy pensjonat a w zasadzie ośrodek wypoczynkowy. Cała oferta adresowana głównie do rodzin a wiadomo że jak przyjeżdżają do nas rodziny to najczęściej z dziećmi. Mali się często nudzą i pomyśleliśmy że trzeba by im zapewnić jakieś rozrywki. Ktoś może coś doradzić?
#2016-09-20 01:22:07 

SzczęśliwaMania

Użytkownik

Masz bardzo wiele możliwości ale musisz pamiętać że dzieciaki bywają wybredne i szybko się nudzą. Chyba najlepiej by było gdybyście mieli tam kilka propozycji, w tym coś plenerowego co stwarzałoby okazję do zabawy na świeżym powietrzu (to jest zawsze mile widziane i rodzice też byliby zadowoleni.
#2016-09-20 03:17:02 

Krawaciarz

Użytkownik

Hm, zawsze sporo frajdy dzieciakom sprawiają dmuchane place zabaw, sporo tego jest. Zobacz sobie na tej stronie e-dmuchance.eu/, dostarczają gotowe zestawy, które można sobie ustawić i wszystko hula samo. Wiadomo, że ktoś musi przy tym stać i pilnować dzieci, ale to chyba do ogarnięcia.
#2016-09-20 05:44:09 

KolegaOli

Użytkownik

Odlotowe są te dmuchańce! Jak pracowałem sezonowo nad morzem to były jedną z głównych atrakcji na plaży. Sam po godzinach sobie skorzystałem i powiem Tobie, że zabawa jest przednia. Nie dziwię się dzieciom ani trochę :)
#2016-09-20 07:35:34 

GniewnyHubert

Użytkownik

Na pewno jak trochę pokombinujecie to stworzycie jakiś ciekawy katalog atrakcji. Zamki z E-Dmuchance.eu – ekstra pomysł. Poza tym pomyślcie o takim klasycznym placu zabaw, jakieś rzeczy związane ze sportem – naprawdę można kombinować na różne sposoby i na pewno dzieciakom się to spodoba.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015