#2016-09-16 04:14:54 

StrasznaSowa

Użytkownik

Hejka, lecę z Francji do Katowic, to znaczy na lotnisko w Pyrzowicach i potrzebuję busa, takiego, zęby się zmieściła większa ekipa z bagażami. Chciałabym go wynająć tak na dwa tygodnie, bo planuję jeździć po Polsce i jeszcze jest taka kwestia, ze wracamy z Wrocławia, takzę fajnie by było móc zostawić busa w tym mieście. Czy ktoś słyszał o czymś takim. Czy w Polsce funkcjonuje taki wynajem busów. Będę bardzo wdzięczna za informacje.
#2016-09-16 06:39:25 

Bełchatowianka

Użytkownik

Jeżeli potrzebna ci wypożyczalnia busów Wrocław Katowice, Poznań i Warszawa to najlepsze miasta. Mają świetną infrastrukturę, są bardzo prężne i w każdym z tych miast jest po kilka bardzo dobrych wypożyczalni. Sama czasem z nich korzystam. W celach służbowych. Ale pewnie w celach turystycznych jest podobnie.
#2016-09-16 08:27:40 

Fructis

Użytkownik

Polecam ci firmę z tej strony osekrent.pl/wynajem-samochodow/poznan . Ja wypożyczam samochody na firmę, więc też koszty mam inne, ale oni są tak elastyczni, ze dla każdego dostosują swoją ofertę.
#2016-09-16 10:01:10 

ZorroPolski

Użytkownik

Znam tę firmę, właśnie u nich wynajmowałem długoterminowo w Gliwicach samochody do mojej firmy. Najlepsza wypożyczalnia z jaką współpracowałem do tej pory. Nigdy się na nich nie zawiodłem
#2016-09-16 12:53:04 

StrasznaSowa

Użytkownik

Dzięki, no to coś już wiem.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015