#2016-09-07 01:52:50 

GniewnyHubert

Użytkownik

Witam. W mojej firmie niedługo wygasa certyfikat ISO i muszę zrobić na nowo wszystko. Ja tam dawno tego nie robiłem bo poprzednie miałem długo ważne i teraz nie mam pojęcia już po co to wszystko gdzie i jak. A certyfikat jednak by się przydał bo wiadomo, że to prestiż firmy podnosi i w ogóle, więc się treba tym po prostu zająć. Inaczej też wtedy firma na rynku pracy wygląda i po prostu się bardziej też liczy dla konkurencji jeśli mogę z nimi się porównywać i mieć certyfikaty, które to wszystko potwierdzają
#2016-09-07 03:36:20 

CzarnyPies

Użytkownik

Masz rację, po to się właśnie robi certyfikat. U mnie ostatnio był robiony certyfikat systemu zarządzania i procedura była taka fajna, że wszystko w sumie przebiegało dokładnie tak jak maja to we wszystkich opisach zrobione. Oferta, umowa, audyt i gotowy certyfikat. Trudne to nie było, chwilkę trwało, bo firma jeszcze musiała wszystkie dokumenty sprawdzić, przegląd taki zrobić i w ogóle…
#2016-09-07 04:46:27 

GniewnyHubert

Użytkownik

O tak, to wszystko trwa, bo w kńcu muszą wiedzieć komu ten certyfikat dają no nie? I na co. A mógłbyś mi powiedzieć gdzie to załatawiałeś? Jaka firma dla Ciebie ten certyfikat przygotowała? Bo ja tak sobie szukam kogoś kto dla mnie by to mógł przygotować i szukam, ale raczej nie mogę niczego sensownego znaleźć , a to wiadomo też, że to nie może być jakaś pierwsza lepsza firma, która się tym zajmie
#2016-09-07 06:43:51 

CzarnyPies

Użytkownik

No nie może być, to musi być ktoś godny zaufania, kto te certyfikaty zgodnie z prawem wydaje i wiadomo, że one coś warte są. Ja z PCC-Cert skorzystałem i oni mi przygotowali taki certyfikat. Moim zdaniem się opłacało, w przyszłości na pewno jeszcze z ich usług skorzystam jak będzie taka potrzeba żeby nowy certyfikat wydać
#2016-09-07 09:31:32 

PanPola

Użytkownik

A ja na stronie pcc-cert.pl/certyfikacja-iso-systemy-zarzadzania/iso-9001/ właśnie też znalazłem taką ofertę wydania iso-9001 i się zastanawiałem czy z niej skorzystać. Ale skoro mówisz, że to oni są sprawdzeni i że można na nich polegać to w takim razie się przestaje zastanawiać tylko się z nimi od razu kontaktuje :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015