#2016-09-02 01:49:42 

Fructis

Użytkownik

Siema! Dopiero się u nas teraz zaczęła budowa basenu do kąpania. Już się nie mogę doczekać kiedy się skończy! Ach, jak będzie miło się zanurzyć w basenie w taki upał i mieć ukojenie od chłodku, który tam będzie we wodzie. Super sprawa. Mam wrażenie, że to była jedna znajelpszych decyzji w moim życiu. Ale jeszcze takie pytanko mam, bo bym chciał mieć jakieś fajne akcesoria do tego. Co byście mogli mi polecić do tego cudownego miejsca ?
#2016-09-02 04:00:45 

Dog

Użytkownik

Jak chcesz dobrej jakości akcesoria do basenu to wejdź na stronę baseny-iwo.pl/akcesoria-basenowe/ i tam sobie popatrz. Gwarantuje Ci, że spodoba Ci się tam wszystko. I ceny i oferta. Także polecam. Ja basen już dawno mamy wybudowany, ale co sezon zaglądam do internetu żeby zobaczyć co nowego do basenu mogę dokupić :D
#2016-09-02 06:59:19 

Fructis

Użytkownik

Serio? To super, skoro tak polecasz tę strone to ja tez tam chętnie zajrzę i sobie popatrzę co mogę dla siebie kupić. Fajna sprawa taki basen. Naprawdę się cieszę, że będziemy mieć w domu taki bajer. Często jeździmy nad jezioro i na publiczne pływalnie, a tak to w ten sposób będziemy mogli mieć miejsce do pływania w domu
#2016-09-02 07:52:09 

Dog

Użytkownik

też tak uważam. Też się tak cieszyliśmy, jak po raz pierwszy mogliśmy wejść na do naszego basenu i zacząć pływać. Cieszę się, że i Wam się udało, teraz już do końca życia macie darmową rozrywkę w domu ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015