#2016-08-30 22:38:00 

Dog

Użytkownik

Witam. Jest sprawa następującej treści. Miałem wypadek komunikacyjny. Ja sam i pasażerowie na szczęście nie ucierpieliśmy i nic nam zupełnie nie jest, dlatego jesteśmy szczęśliwi i dziękujemy temu na górze, że się udało nam wyjść z tego wszystkiego bez szwanku bo było naprawdę groźnie. Gorzej tylko z naszym samochodem, bo jest tak poturbowany jak nie wiem. Był rzeczoznawca od firmy ubezpieczeniowej, zdjęcia porobił, szkody ocenił i wyszła straszna kicha, bo dostałem za to takie pieniądze, jakbym tylko lampę jedna miał zbitą a nie zmasakrowany cały samochód…. Da się jeszcze coś z tym zrobić?
#2016-08-31 00:57:13 

GniewnyHubert

Użytkownik

No niestety ale często się tak zdarza, że firmy dają niskie odszkodowanie OC i potem weź se człowieku z tym radź. Reszte która Ci się należy oni sobie zamrażają u siebie i jeszcze na tym zarabiają. Ech… Szkoda gadać. No na szczęście da się jakoś to tam odzyskać i naprawić te szkody
#2016-08-31 03:02:17 

Bełchatowianka

Użytkownik

Tak da się. Mnie się na stronie avistapolska.pl/doplata-do-odszkodowan udało znaleźć informacje na ten temat i w ten sposób jeszcze dostałam dodatkową kasę. Ale to tam jakieś warunki trzeba spełnić ja już dokładnie nie pamiętam, ale to sobie wejdź na ich stronę i wszystko tam będziesz miał napisane dokładnie.
#2016-08-31 05:04:30 

GniewnyHubert

Użytkownik

Jeszcze polecam poczytać jak wygląda odkup odszkodowań bo to może też coś tam jakoś pomóc w tej sprawie i wtedy to wszystko pójdzie o wiele łatwiej jak się za to ktoś zabierze
#2016-08-31 07:35:27 

Dog

Użytkownik

Teraz już mam mnóstwo informacji, na pewno dam radę :D
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015