#2016-08-26 04:08:35 

Dobra_Ciocia

Użytkownik

Witam. Zostałam oddelegowana w swojej firmie do tego, żeby uzyskać informacje na temat szkoleń. Ponieważ w firmie, w której pracuje często dochodzi do różnych wypadków, mamy okazję się przekonać, że niestety, ale nie wielu ludzi wie, w jaki sposób można w ogóle udzielić pierwszej. Dlatego właśnie byśmy chcieli zrobić jakieś szkolenie dla ludzi, żeby wiedzieli, jak sobie radzić w takiej sytuacji, kiedy komuś coś się dzieje. Wiem, że sprawa jest trudna i nie wszyscy są na to gotowi, ale pomoc człowiekowi trzeba nieść.
#2016-08-26 05:27:47 

Koło

Użytkownik

Masz rację koleżanko. Nie każdy ma w sobie tyle odwagi, żeby ratować komuś życie. Ale takie szkolenia rzeczywiście pomagają się trochę otworzyć i przełamać. Polecam zajrzeć na strone szczecin-bhp.pl/pierwsza-pomoc-przedmedyczna i tam poczytać dokładnie jak wyglądają takie szkolenia. Rzeczywiście chyba warto wysłać tam pracowników, żeby się dowiedzieli co i jak wygląda.

#2016-08-26 07:04:51 

Dobra_Ciocia

Użytkownik

Nie chyba, tylko na pewno. To powinno być jak kurs bhp Szczecin pod tym względem coraz lepiej wygląda, wiec niech ludzie będą też chętni właśnie do pomocy. Kursy pierwszej pomocy przedmedycznej się na dodatek na całe życie przyda, więc zdecydowanie warto to zrobić. Dobrze, w takim razie już wiem teraz, gdzie posyłać pracowników.

#2016-08-26 08:37:20 

Koło

Użytkownik

Widzisz, w Szczecinie szkolenie okresowe też możesz zrobić właśnie tam i mieć pewność, że wszystko będzie zrobione fachowo i konkretnie. To jest jedyna firma, której ufam jeśli chodzi o szkolenia, więc zawsze wszystkie tam wykonuje i sobie chwale.

DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015