#2016-08-23 01:48:22 

KolegaOli

Użytkownik

Siema wszystkim. Byłem dzisiaj w sklepie szukać drzwi wejściowych i powiem wam szczerze że nie ma tutaj nic co pasuje do mojego domu. Jesteście mi w stanie polecić jakąś firmę z Wrocławia która zajmuje się czymś takim?
#2016-08-23 03:57:59 

CzarnyPies

Użytkownik

Wysyłam namiary na sklep gdzie możesz zamówić takie drzwi. Sklep jest właśnie z tego miasta więc na jego terenie możesz liczyć na bezpłatny transport. Chyba jedyny minut to to że trzeba szukać kogoś kto ci to zamontuje chyba że zrobisz to sam.
#2016-08-23 05:44:04 

Bełchatowianka

Użytkownik

Mam akurat taką fajną firmę to może się przyda. Zamawiałam u nich drzwi na zewnątrz i jestem zadowolona z zakupu jak i montażu. Wysyłam ci do nich kontakt. Firma bardzo dobra, mają duży wybór i fachową ekipę do montażu. Warto im zaufać jeżeli chcesz mieć wszystko równo, dobrze i żeby to wyglądało.
#2016-08-23 08:14:06 

HybaONA

Użytkownik

No to podzielcie się z nami tymi firmami :D Też zastanawiałam się ostatnio nad kupnem kilku takich rzeczy do domu, właściwie to mam zamiar wymienić większość drzwi i okien tylko potrzebuję kogoś kto mi to wyceni żebym wiedziała ile dokładnie pieniędzy na to potrzebujemy ;)
#2016-08-23 08:22:38 

KolegaOli

Użytkownik

Faktycznie oferta całkiem fajna i jak widziałem realizacje na tych zdjęciach to faktycznie dobrze to wygląda. Znalazłem nawet u nich na stronie takie drzwi jakich szukałem już wcześniej. Dzięki za namiary a ja już sobie załatwię całą resztę ;) Pozdro i powodzenia.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015