#2016-08-22 05:05:32 

SzczęśliwaMania

Użytkownik

Witam serdecznie. Sprawa tak wygląda, że wprowadzamy się z mężem do do nowego domu. Skończyła się już wreszcie budowa! Jestem teraz mega szczęśliwa, bo narawdę czekałam na to całe życie, żeby mieć sówj dom i wreszcie się udało i na dodatek koniec budowy! Tylko jeszcze nie mamy kilku elementów wyposażenia. Takich jak wiecie. Blaty w kuchni, zlewy i inne takie w sumie pierdoły. Nie mieliśmy funduszy na to, a traz już mamy i chcielibyśmy t zamówić. I chodzi właśnie o ten zlew. Jakie teraz byście najbardziej polecali zlewy? Co jest w modzie?
#2016-08-22 05:21:03 

PanPola

Użytkownik

Witaj :) U mnie w domu ostatnio był też wielki remont i też między innymi kuchnie sobie zsostawilismy na koniec. I po długich dyskusjach zdecydowaliśmy się na zlewy granitowe, bo okazało się, że takie nam najbardziej pasują do całej koncepcji domu. A poza tym są bardzo ładne i podobno granit jest bardzo wytrzymały na wszelkie uszkodzenia, także same korzyści z tego płyną
#2016-08-22 08:12:27 

Krawaciarz

Użytkownik

A może zwykłe aluminiowe? :P One też mogą ładnie wyglądać, a na pewno są o wiele tańsze. I wytrzymałe też. :P Tak tylko luźno sobie tutaj rzucam różne propozycje, skoro pytasz to może właśnie różne opcje weźmiesz pod uwagę? :D
#2016-08-22 08:42:06 

SzczęśliwaMania

Użytkownik

Hahaha nie, za aluminiowe to ja na pewno podziękuję. Jak w bloku mieszkałam to takie miałam i teraz ich już nie chce. :P Nie poto dom buduje za tyle kasy, żeby nie móc sobie na lepszy zlew pozwolić :D Ale te granitowe mnie zainteresowały. A mógłbyś może kolego powiedzieć, jakie baterie pasują najlepiej później do takiego zlewu?
#2016-08-22 09:11:07 

PanPola

Użytkownik

Cieszę się że Cię zainteresował taki zlew. One naprawdę są wdzięczne i będziesz zadowolona :) A baterie do zlewu granitowe też musisz kupić. Wtedy będziesz miała taki ładny komplet zrobiony. Zlew i bateria z tego samego budulca będą wyglądały bardzo dobrze :)
#2016-08-22 09:28:15 

SzczęśliwaMania

Użytkownik

To w takim razie jeszcze jedno pytanie mam. Gdzie swoje kupiłeś?
#2016-08-22 10:07:23 

PanPola

Użytkownik

Na stronie bort.com.pl kupiłem swoje. Wejdź tam i sobie poszperaj, a znajdziesz tam te zlewy bez problemu. :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015