#2016-08-22 04:08:01 

CzarnyPies

Użytkownik

Tak jak napisałem w temacie - Regulatory wzrostu roślin, z czego korzystacie i jak to wygląda w praktyce… Jeszcze nigdy z tego nie korzystałem i zastanawiam się jak to ugryźć…
#2016-08-22 04:20:44 

CzarnaMgła

Użytkownik

Akurat tych środków to lepiej nie gryźć, nie do tego są.;D Ale już, poważnie – po prostu wybierz się do jakiegoś dobrego sklepu z opryskami dla rolników i poczytaj sobie etykietki. Ja tak się uczyłam, a potem głównie przez testy… i rzeczywiście to działa, może bardzo ładnie spowolnić chwasty, warto kupić.:)
#2016-08-22 05:43:55 

Krawaciarz

Użytkownik

no regulatory wzrostu są bardzo przydatne, używam do rzepaku i mam jednocześnie regulator wzrostu (dzięki temu nie wyrasta za mocno jesienią) i środek grzybobójczy, mogę polecić taką mieszankę. Ale faktycznie trzeba testować.;D To, co działa u jednego, drugiemu wcale nie musi przynosić takich samych rezultatów. Dobry rolnik musi sam poznać swoje uprawy i wiedzieć czego potrzebują, przynajmniej tego nauczyły mnie lata pracy w tej branży…
#2016-08-22 08:12:00 

KolegaOli

Użytkownik

Moje największe hity rolnicze to najpierw sprawdzone opryski chwastobójcze i potem tak jak już pisano, przydają się również biostymulatory. W praktyce to wygląda tak, że idziesz i kupujesz… A nawet nie, ja zamawiam przez Internet.;) więc nie idziesz, ale kupujesz i potem trzymasz się instrukcji i obserwujesz zmiany, jakie zachodzą w Twoich uprawach. Ale napisz nam jeszcze co tam konkretnie masz do opryskania.
#2016-08-22 08:41:13 

CzarnyPies

Użytkownik

Mam pszenicę i żyto. No nic, będę eksperymentować.;) A nie boisz się tak w ciemno przez Internet kupować? Mialbym jakies obawy i nie wiem czy to dobry pomysł…
#2016-08-22 09:56:06 

KolegaOli

Użytkownik

Nie, jak przez Internet to wcale nie znaczy, że w ciemno. Wiesz teraz klienci Internetowi mają nawet więcej praw i gwarancji bezpieczeństwa, niż ci normalni w sklepach. Poza tym to jest bardzo wygodne. Ja mieszkam daleko od miasta i nie zawsze mogę sobie pozwolić ot tak śmignąć na zakupy, dostawa do domu pozwala zaoszczędzić mnóstwo czasu i nerwów. Jeszcze nigdy nie miałem z tym żadnych problemów.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015