#2016-08-19 06:05:20 

SzczęśliwaMania

Użytkownik

Mam ogólne pojęcie czy jest coaching, ale niedawno spotkałam się z określeniem coaching narzędziowy. Może ktoś wyjaśni co to właściwie jest i na czym polega?
#2016-08-19 08:19:01 

Krawaciarz

Użytkownik

To jedna z form coaching, gdzie wykorzystuje się symulacje realnych sytuacji w czasie pracy z grupą. Po prostu chodzi o ksztaltowanie konkretnych umiejętnosci, które pomagają w zapanowaniu nad grupą i odpowiednim stymulowaniu kierunku działania tej grupy. Wiem, że może brzmi to nieco zawile, dlatego najlepiej osobiscie przekonać się na czym to polega. Teraz organizowane są rozne zajęcia z coachingu w Poznaniu i jeśli chcesz poszerzyć swoją wiedzę, możesz się na takie szkolenie zapisać.
#2016-08-19 09:54:57 

CzarnyPies

Użytkownik

Nie wiem dokładnie, czy chodzi ci o coś takiego, ale znalazłem link do specjalnych szkoleń dla brygadzistów halibut.pl/produkcji-i-logistyki/kompleksowe-programy-rozwojowe/brygadzista-szefem/. Podobno tego typu szkolenia uczą umiejętności niematerialnego motywowania pracowników do bardziej wydajnej pracy. Jeśli coś takiego jest w ogóle możliwe to jestem pełen podziwu dla osób, które coś takiego potrafią zrobić.
#2016-08-19 11:29:43 

Dobra_Ciocia

Użytkownik

Na rynku jest mnostwo specjalistycznych kursów i szkoleń wszelkich typów, tak że czasem można sie w tym wszystkm pogubić. Przypusczam jednak, że nazwa coaching narzędziowy pochodzi od narzedzi wykorzystywanych w pracy z grupą. Jakie to jednak narzędzia, nie potrafie w tej chwili powiedziec. Prawdopodobnie chodzi o jakieś sztuczki psychologiczne lub coś w tym stylu.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015