#2016-08-18 01:16:20 

Dog

Użytkownik

Cześć właśnie urządzam dom. Stanęło na sprawach grzewczych. Niestety nie mam zbyt wielkiej wiedzy na temat ogrzewania domowego, a chciałbym wybrać to co najlepsze, czy jest ktoś kto moglby coś dobrego poradzić, może ktoś z was też jest w takim samym położeniu jak ja? Byłbym bardzo wdzięczny za wszelkie możliwe podpowiedzi. Pozdrowienia dla was forumowicze!
#2016-08-18 02:26:25 

Gwiazdozbiór

Użytkownik

Siemka. W tym temacie nie ma nic trudnego, zawsze potrzebny jest system i centrum grzewcze a wobec tego kocioł. Od tego na co ma być ten kocioł zależy już tylko od ciebie. Warto sprawdzić przede wszystkim pompy ciepła Ceny mogą być różne, dlatego ja bym na twoim miejscu upewnił się co do tego już dziś. A tak to chyba nic więcej, no i przyłącze, żeby wszystko hulało jak trzeba.
#2016-08-18 04:46:30 

CzarnyPies

Użytkownik

Witajcie. Ja uważam, że dobre do ogrzewania na przykład wody są kolektory słoneczne. Przynajmniej u mnie, jest dobrze nasłonecznione miejsce i taki kolektor świetnie się sprawdza. Latem nie trzeba iść rozpalać w piecu na wodę, ani tracić pieniędzy na bojler, samo się grzeje. Przez cały dzień jest cieplutka woda. Moim zdaniem to fajna sprawa. Są też osoby, które kolektory podpinają pod caly układ grzewczy, choć co do tego to nie wiem czy to dobry pomysł, na wodę na pewno się sprawdza.
#2016-08-18 06:22:12 

KolegaOli

Użytkownik

Hej. Kolektory grzewcze i owszem dobre, aczkolwiek na ogrzewanie wody, na centralne bym tego nie uwzględniał. Za to do ogrzewania centralnego wykorzystałbym inną opcję. Wydaje mi się, że tutaj znacznie bardziej przydałoby się hybrydowe ogrzewanie systemowe do domu. Uważam, ze to najlepszy z możliwych sposobów grzewczych do domu, co prawda nowatorski, ale całkiem godny uwagi.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015