#2016-08-17 23:53:39 

Fyjołek

Użytkownik

Cześć wszystkim użytkownikom forum. Tak się właśnie zastanawiałam z mężem czy da się jeszcze coś zrobić ze starymi meblami wykonanymi z drewna. Meble te są solidne i bardzo niegdyś ładne. Dziś niestety bardziej straszą niż nadają się do reprezentowania. Co można z tym zrobić?
#2016-08-18 01:19:35 

ZorroPolski

Użytkownik

Witam. Właściwie to jedynym sposobem, by to jeszcze powiedzmy uratować jest odrestaurowanie mebli. Niestety nie zawsze taka metoda się sprawdza, niektóre meble z drewna trudno jest odnowić, dlatego moim zdaniem powinnaś znaleźć dobrą firmę stolarską, pokazać mebel i zapytać czy coś z tego jeszcze w ogóle będzie. Życzę ci, żeby jednak można było odrestaurować, bo wiem, że antyki mają swoją wartość.
#2016-08-18 02:18:56 

Dziura

Użytkownik

Cześć a nie wiecie czasem czy można w ten sposób odrestaurować też stare lustra? Dostałam po babci piękne lustro w drewnianej oprawie, niestety dość nietypowe. Ale sądzę, że przy renowacji pięknie by wyglądało. Nie orientujecie się czasami, czy takie coś w ogóle można zrobić i przede wszystkim gdzie?
#2016-08-18 04:18:51 

KolegaOli

Użytkownik

Dzień dobry. Ja również ostatnio odrestaurowywałem meble po dziadkach. Dostały drugie życie. Śmiało mogę wam polecić tego fachowca stefanschulz.pl/. Dzięki niemu wszystko wygląda super. Za nieduże pieniądze mam fajny klasyczny design. No i oczywiście dzięki moim dziadkom.
#2016-08-18 06:15:13 

HybaONA

Użytkownik

Witajcie. Ja też poleciłabym tą firmę. Mają ten fach w ręku i trzeba im to oddać.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015