#2016-08-12 00:28:18 

KrólowaLata

Użytkownik

Witam. Szybko i na temat. Ostatnio niestety z mojej nieuwagi zniszczyłam dwa hokery w salonie. Szukam dobrego dostawcy sprzętu fryzjerskiego gdzie kupię taki sprzęt w rozsądnej cenie. Ewentualnie inne namiary gdzie można coś takiego dostać. Dzięki :)
#2016-08-12 02:26:05 

Dog

Użytkownik

Portale aukcyjne! Na tych wszystkich ogłoszeniach możesz przecież znaleźć tyle fajnego i dobrego sprzętu za grosze że to aż strach z tego nie korzystać. Ja tak kupiłem połowę wyposażenia a budżet na to został mi w kieszeni :D
#2016-08-12 04:52:07 

Pierwsza

Użytkownik

Wejdź na meble24h.com.pl/20-hokery-fryzjerskie i tam zobacz. Firma dostarcza sprzęt do zakładów o takiej specjalizacji i jest to jeden z lepszych dostawców jakich znam. Od ponad roku ciągle zamawiam tam i to się na razie chyba nie zmieni :P
#2016-08-12 06:57:13 

Fructis

Użytkownik

Ostatnio przeszukiwałem internet za recepcjami fryzjerskimi i dopiero u nich na stronie trafiłem na coś konkretnego i fajnego. Sklep mega, duży wybór i sprzęt najlepszej jakości. Nie mam im nic do zarzucenia dlatego polecam, będziesz zadowolona.
#2016-08-12 07:59:23 

KrólowaLata

Użytkownik

Może tutaj w końcu coś kupię. Szukałam w wielu miejscach, i używanego sprzętu, i tego nowego, prawda jest taka że mam salon zrobiony pod siebie i ciężko jest znaleźć akurat taki w sprzęt w odpowiednim kolorze i stylistyce.
#2016-08-12 08:49:44 

SzczęśliwaMania

Użytkownik

Ja miałam takie szczęście że jak otwierałam swój salon to niedaleko mnie likwidował się inny. Udało mi się dogadać z właścicielem i kupić od niego trochę rzeczy za bardzo małe pieniądze. Szukaj a znajdziesz, okazję są wszędzie tylko nie zawsze wtedy kiedy ich potrzebujemy ;)
#2016-08-12 11:45:37 

KrólowaLata

Użytkownik

Sprawdzam sobie tak czasem aukcje jak włączę komputer jeszcze przez snem. Było już kilka takich sytuacji że udało mi się wyrwać fajne rzeczy za grosze :P
#2016-08-12 12:18:56 

CzarnyPies

Użytkownik

Ja tak łowię okazje od jakiegoś czasu i ostatnio nawet zacząłem na tym fajnie zarabiać. Tak samo jest jak pojedziesz na giełdę i trafisz na kogoś kto ma masę rzeczy ale nie koniecznie wie co do czego służy, super sprawa i można tanio załatwić różne rzeczy.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015